Sex

sex blogWielu z nas niewątpliwie słyszało czy także przeglądając sex blog czytało o tym, że kobiety udają orgazm. Czy to prawda?

Znakomita większość kobiet udawała choćby jeden orgazm, a niektóre udają wszelkie z nich. Dlaczego to robią? Co się za tym kryje? Istnieje kilka powodów, lecz tak rzeczywiście nie wiadomo którego z partnerów za to obwiniać.

Najczęstsze są dwa powody: nie wolą żeby ich partner czuł się urażony z tego powodu lub są po prostu zmęczone i wolą zakończyć sex. Znakomita większość kobiet twierdzi, że ich partnerzy nie są zadowoleni dopóki dziewczyna nie uzyskanie orgazmu, wówczas jest tylko jedna możliwość aby sprawić, że będą się czuli zadowoleni i żeby zakończyć tą męczącą procedurę – udawać.

Dalszym powodem jest to, że typowe kobiety nie szukają orgazmu – preferują sexu jedynie dlatego, że preferują intymności, natomiast takie zachowanie non stop ma możliwość sprawić, że jej partner będzie się czuł niespełniony. Zasadniczą metodą jest udawanie orgazmu.

Niektóre kobiety przenigdy nie doświadczyły orgazmu podczas uprawiania seksu lecz chcą ażeby ich partner czuł się dobrze za nich oboje. Mężczyźni w zdecydowanej większości przypadków oczekują, że kobieta osiągnie niesamowitą przyjemność, dlatego kobiety nie mają innego wyjścia i muszą udawać orgazm ażeby ich partner czuł się spełniony , a ponadto aby mieć udany związek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.