Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od czasu słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie przypuszczalnie wkraść się w nasze słowa. Gdyż małowartościowy Polak – zaś dzisiaj Polacy słuchają rządzących szczególnie uważnie – na fałszywe partytura nie da się wpuścić w maliny – ani nam, ani opozycji, nikomu. Wobec tego postanowiliśmy dzięki te dni polskiego lata Anno Domini 2011 mówić mrowie o tym, co zrobiliśmy natomiast o tym, co nam się nie udało przy użyciu te cztery lata. Jestem przeświadczony, iż Polacy potrafią uważnie oszacować te czwórka laty, gdyby chodzi o plusy oraz minusy – mówił na konwencji programowej pryncypał rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał też, iż w tych wyborach “bój toczy się ściśle mówiąc szybko” tudzież ostrzegł, że o ile tuz jest wyeksploatowany, niech lepiej da sobie zadowolenie. – Gwoli zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, jaki w kampanię wyborczą wszedł spośród odważnie wypowiedzianymi słowami: ano wiemy, że nie komplet, co zaplanowaliśmy, udało nam się dzięki te czwórka lata zrobić, uczciwie staraliśmy się również i oddawać, co zrobiliśmy tudzież jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się wypełnić – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie cztery lata wiedząc, iż dotychczasowy trudne, ale udało się “zachować energię, która pozwoliła wleźć na nogach” – powiedział premier na konwencji PO. Podziękował w środku tę energię natomiast zapęd działania Polakom natomiast działaczom swojej partii.

– Ludzie dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią niezwykle uważnie, grzecznie ocenić te cztery lata, jeśliby chodzi o plusy tudzież minusy. Nikt spośród nas nie zakładał, iż owo rozliczenie naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem dodatkowo z działania polskiego państwa, z działania ekipy rządzącej, jednakowoż dodatkowo wielu instytucji państwowych natomiast wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych oraz tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, że w pobliżu kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w treść polskich marzeń” i “energię, która pozwoliła nam wleźć na nogach wtedy, jak dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza religia tudzież energia, która pozwala się Polsce a Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym z zewnątrz, i nieraz płynącym spośród naszej słabości. W ciągu tę wytrzymałość, w środku tę nadzwyczajną energię, w ciągu tę chęć do działania nawet w owym czasie, podczas gdy nie komplet idzie owszem gdy planujemy, wewnątrz owo chciałem Polakom zaś wam tędy na tej sali wybitnie ciepło spławić – mówił premier.

Donald Tusk dodał, że jeżeli PO wygra wybory, będzie później wcielać w trwanie marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” i których adaptacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– Owo jest utopia o tym, iżby starsi ręce do pracy w Polsce żyli pewnie oraz spokojnie, oraz ludzie młodzi siła robocza oraz nasze dzieci wierzyli w sposób uzasadniony w to, iż ich obecność będzie mnogość lepsze aniżeli obecność poprzednich pokoleń, że ich bytowanie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie tudzież w takim dynamicznym rozwoju. Albowiem przyszłość polskich dziatwa nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich dziatwa będzie czy też włość, czy też zła natomiast to zależy odkąd tego, jakie decyzje będziemy podejmowali w tym momencie – powiedział prezes rady ministrów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.