Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od momentu słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie prawdopodobnie wkraść się w nasze słowa. Ponieważ małowartościowy Polak – oraz dzisiaj Polacy słuchają rządzących zwłaszcza sumiennie – na fałszywe partytura nie da się zrobić w bambuko – ani nam, ani opozycji, nikomu. W takim razie postanowiliśmy przy użyciu te dni polskiego lata Anno Domini 2011 powiadać multum o tym, co zrobiliśmy i o tym, co nam się nie udało przez te czwórka lata. Jestem przeświadczony, iż Polacy potrafią pieczołowicie uznać te cztery laty, jeśliby chodzi o plusy natomiast minusy – mówił na konwencji programowej zwierzchnik rządu Donald Tusk. Przedstawienie premierowe przywitała na sali burza braw. Tusk dodał również, że w tych wyborach “bój toczy się tak szybko” zaś ostrzegł, że o ile szycha jest wycieńczony, niech lepiej da sobie zadowolenie. – Dla zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, który w kampanię wyborczą wszedł z śmiało wypowiedzianymi słowami: w samej rzeczy wiemy, że nie komplet, co zaplanowaliśmy, udało nam się przez te cztery lata dokonać, grzecznie staraliśmy się również także interpretować, co zrobiliśmy oraz jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się wywiązać się – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie czwórka lata wiedząc, że dawny trudne, toż udało się “zachować energię, która pozwoliła stanąć na nogach” – powiedział szef rządu na konwencji PO. Podziękował wewnątrz tę energię i szwung działania Polakom a działaczom swojej partii.

– Ludzie dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią nader rzetelnie, grzecznie ocenić te cztery lata, o ile chodzi o plusy zaś minusy. Nikt z nas nie zakładał, iż to rozrachunek naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem i z działania polskiego państwa, z działania ekipy rządzącej, jednak dodatkowo wielu instytucji państwowych natomiast wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych oraz tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, że niedaleko kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w istota polskich marzeń” i “energię, która pozwoliła nam nadepnąć na nogach wtenczas, podczas gdy dramaty chciały nas przygiąć do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza teizm zaś prężność, która pozwala się Polsce tudzież Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym spośród zewnątrz, a nieraz płynącym z naszej słabości. Za tę wytrzymałość, w środku tę nadzwyczajną energię, w ciągu tę gotowość do działania nawet wówczas, jak nie suma idzie w rzeczy samej jak planujemy, w ciągu owo chciałem Polakom natomiast wam tędy na tej sali ogromnie serdecznie wywalić – mówił premier.

Donald Tusk dodał, że jeżeli PO wygra wybory, będzie potem wcielać w bytowanie marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” i których realizacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– Owo jest rojenie o tym, ażeby starsi kadry w Polsce żyli bezpiecznie a tranquillo, natomiast młodzi ludzie tudzież nasze czereda wierzyli w sposób umotywowany w to, że ich trwanie będzie do licha i trochę lepsze niż egzystencja poprzednich pokoleń, że ich trwanie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie zaś w takim dynamicznym rozwoju. Dlatego że przyszłość polskich dziatwa nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich dzieci będzie lub dobra, albo zła tudzież to zależy od czasu tego, jakie decyzje będziemy podejmowali w tej chwili – powiedział premier.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.