Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od momentu słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa nuta nie prawdopodobnie wkraść się w nasze słowa. Albowiem przeciętny Polak – a dzisiaj Polacy słuchają rządzących wyjątkowo sumiennie – na fałszywe partytura nie da się zrobić w bambuko – ani nam, ani opozycji, nikomu. Z tej przyczyny postanowiliśmy za pośrednictwem te dni polskiego lata Anno Domini 2011 mówić masa o tym, co zrobiliśmy i o tym, co nam się nie udało przez te cztery lata. Jestem przeświadczony, że Polacy potrafią pieczołowicie uznać te cztery laty, jeśli chodzi o plusy tudzież minusy – mówił na konwencji programowej pryncypał rządu Donald Tusk. Przedstawienie premierowe przywitała na sali burza braw. Tusk dodał też, iż w tych wyborach “bój toczy się owszem szybko” a ostrzegł, że gdyby tuz jest bez siły, niech lepiej da sobie zadowolenie. – W celu zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, kto w kampanię wyborczą wszedł spośród heroicznie wypowiedzianymi słowami: właściwie wiemy, iż nie komplet, co zaplanowaliśmy, udało nam się za pośrednictwem te czwórka lata zdziałać, uczciwie staraliśmy się też również odtwarzać, co zrobiliśmy oraz jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się spełnić – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie czwórka lata wiedząc, iż dawny trudne, jednakowoż udało się “zachować energię, która pozwoliła nadepnąć na nogach” – powiedział premier na konwencji PO. Podziękował wewnątrz tę energię tudzież ciągota działania Polakom oraz działaczom swojej partii.

– Zasoby siły roboczej dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią wielce sumiennie, uczciwie rozumieć te cztery lata, gdyby chodzi o plusy zaś minusy. Nikt spośród nas nie zakładał, iż to rozrachunek naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem także z działania polskiego państwa, z działania ekipy rządzącej, niemniej jednak plus wielu instytucji państwowych natomiast wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych tudzież tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, iż mimo kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w esencja polskich marzeń” i “energię, która pozwoliła nam stanąć na nogach wówczas, jak dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza wiara oraz dynamiczność, która pozwala się Polsce oraz Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym spośród zewnątrz, a kiedy niekiedy płynącym z naszej słabości. W ciągu tę solidność, w ciągu tę nadzwyczajną energię, w ciągu tę chęć do działania nawet w owym czasie, gdy nie pełnia idzie w gruncie rzeczy kiedy planujemy, za to chciałem Polakom tudzież wam po tej stronie na tej sali ogromnie serdecznie wyrzucać – mówił premier.

Donald Tusk dodał, iż jeśliby PO wygra wybory, będzie w dalszym ciągu wcielać w egzystencja marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” natomiast których adaptacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– To jest rojenie o tym, żeby starsi zasoby siły roboczej w Polsce żyli bez ryzyka oraz tranquillo, natomiast młodzież kadry tudzież nasze dzieci wierzyli w metoda zasadny w owo, że ich obecność będzie bez liku lepsze aniżeli egzystencja poprzednich pokoleń, iż ich egzystencja będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie i w takim dynamicznym rozwoju. Ponieważ czas przyszły polskich dzieci nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich dzieci będzie względnie włość, względnie zła tudzież to zależy od momentu tego, jakie decyzje będziemy podejmowali teraz – powiedział prezes rady ministrów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.