Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę odkąd słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie być może wkraść się w nasze słowa. Albowiem mierny Polak – i dziś Polacy słuchają rządzących zwłaszcza dokładnie – na fałszywe partytura nie da się zrobić w bambuko – ani nam, ani opozycji, nikomu. W związku z tym postanowiliśmy dzięki te dni polskiego lata Anno Domini 2011 mówić do licha i trochę o tym, co zrobiliśmy tudzież o tym, co nam się nie udało za pośrednictwem te czwórka lata. Jestem pewien, że Polacy potrafią sumiennie zdawać sobie sprawę te czwórka laty, o ile chodzi o plusy zaś minusy – mówił na konwencji programowej zwierzchnik rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał też, iż w tych wyborach “bój toczy się w gruncie rzeczy szybko” natomiast ostrzegł, iż o ile szycha jest utrudzony, niech lepiej da sobie błogostan. – W celu zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, jaki w kampanię wyborczą wszedł spośród bohatersko wypowiedzianymi słowami: w samej rzeczy wiemy, że nie suma, co zaplanowaliśmy, udało nam się dzięki te cztery lata zdziałać, uczciwie staraliśmy się też również tłumaczyć, co zrobiliśmy natomiast jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się wypełnić – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie cztery lata wiedząc, iż uprzedni trudne, atoli udało się “zachować energię, która pozwoliła stanąć na nogach” – powiedział szef rządu na konwencji PO. Podziękował w środku tę energię i chęć działania Polakom natomiast działaczom swojej partii.

– Ludzie dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią ogromnie sumiennie, grzecznie rozumieć te czwórka lata, jeśliby chodzi o plusy oraz minusy. Pies z kulawą nogą spośród nas nie zakładał, iż to rozliczenie naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem dodatkowo spośród działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, toż i wielu instytucji państwowych tudzież wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych i tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, iż wzdłuż kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w sedno polskich marzeń” zaś “energię, która pozwoliła nam nadepnąć na nogach w owym czasie, kiedy dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza teizm zaś ruch, która pozwala się Polsce natomiast Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym z zewnątrz, zaś czasem płynącym spośród naszej słabości. Wewnątrz tę wytrzymałość, wewnątrz tę nadzwyczajną energię, za tę gotowość aż do działania nawet wtenczas, podczas gdy nie komplet idzie w istocie gdy planujemy, w ciągu owo chciałem Polakom i wam po tej stronie na tej sali ogromnie ciepło spławić – mówił premier.

Donald Tusk dodał, że jeżeli PO wygra wybory, będzie w dalszym ciągu wcielać w egzystencja marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” oraz których wizja własna jest “gdzieś w połowie drogi”.

– To jest marzenie o tym, tak aby starsi zasoby ludzkie w Polsce żyli bezpiecznie i bez nerwów, natomiast młódź kadry tudzież nasze przychówek wierzyli w tryb uzasadniony w owo, że ich trwanie będzie masa lepsze niż życie poprzednich pokoleń, iż ich istnienie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie a w takim dynamicznym rozwoju. Jako że czas przyszły polskich dzieci nie będzie lewicowa ani prawicowa. Czas przyszły polskich dzieci będzie albo włość, czy też zła tudzież owo zależy od chwili tego, jakie decyzje będziemy podejmowali obecnie – powiedział prezes rady ministrów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.