Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od chwili słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie być może wkraść się w nasze słowa. Gdyż przeciętny Polak – tudzież dzisiaj Polacy słuchają rządzących zwłaszcza uważnie – na fałszywe partytura nie da się nabić w butelkę – ani nam, ani opozycji, nikomu. Tedy postanowiliśmy za pomocą te dni polskiego lata Anno Domini 2011 mówić niemało o tym, co zrobiliśmy natomiast o tym, co nam się nie udało z wykorzystaniem te czwórka lata. Jestem pewien, iż Polacy potrafią rzetelnie uznać te czwórka laty, jeśli chodzi o plusy tudzież minusy – mówił na konwencji programowej stary rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał podobnie, iż w tych wyborach “bój toczy się tak szybko” i ostrzegł, że o ile osobistość jest wycieńczony, niech lepiej da sobie spokój. – Dla zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, który w kampanię wyborczą wszedł spośród bohatersko wypowiedzianymi słowami: w gruncie rzeczy wiemy, że nie ogół, co zaplanowaliśmy, udało nam się przy użyciu te czwórka lata poczynić, uczciwie staraliśmy się podobnie i tłumaczyć, co zrobiliśmy natomiast jakie są powody, że nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się wypełnić – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie cztery lata wiedząc, iż poprzedni trudne, toż udało się “zachować energię, która pozwoliła stanąć na nogach” – powiedział prezes rady ministrów na konwencji PO. Podziękował w ciągu tę energię a zapęd działania Polakom a działaczom swojej partii.

– Kadry dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią nadzwyczaj pieczołowicie, uczciwie oszacować te cztery lata, gdyby chodzi o plusy oraz minusy. Pies z kulawą nogą z nas nie zakładał, że owo rozliczenie naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem i spośród działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, natomiast dodatkowo wielu instytucji państwowych tudzież wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych i tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, że wzdłuż kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w kwintesencja polskich marzeń” natomiast “energię, która pozwoliła nam wleźć na nogach wtenczas, gdy dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza credo a dynamizm, która pozwala się Polsce natomiast Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym spośród zewnątrz, tudzież nieraz płynącym spośród naszej słabości. W środku tę trwałość, za tę nadzwyczajną energię, w środku tę chęć aż do działania nawet wówczas, jak nie pełnia idzie istotnie jak planujemy, w środku owo chciałem Polakom i wam po tej stronie na tej sali wielce serdecznie podziękować – mówił premier.

Donald Tusk dodał, że o ile PO wygra wybory, będzie nadal wcielać w życie marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” i których adaptacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– Owo jest rojenie o tym, aby starsi ludzie w Polsce żyli bezpiecznie a spokojnie, a młódź zasoby siły roboczej i nasze czereda wierzyli w postępowanie umotywowany w to, że ich życie będzie wiele lepsze aniżeli egzystencja poprzednich pokoleń, iż ich życie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie a w takim dynamicznym rozwoju. Dlatego że przyszłość polskich czereda nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich dzieci będzie albo włość, względnie zła oraz to zależy odkąd tego, jakie decyzje będziemy podejmowali w tym momencie – powiedział premier.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.