Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od czasu słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie może wkraść się w nasze słowa. Dlatego że przeciętny Polak – zaś dzień dzisiejszy Polacy słuchają rządzących wyjątkowo rzetelnie – na fałszywe partytura nie da się wystrychnąć na dudka – ani nam, ani opozycji, nikomu. Toteż postanowiliśmy za pomocą te dni polskiego lata Anno Domini 2011 mówić niemało o tym, co zrobiliśmy natomiast o tym, co nam się nie udało dzięki te cztery lata. Jestem utwierdzony, że Polacy potrafią rzetelnie ocenić te czwórka laty, gdyby chodzi o plusy i minusy – mówił na konwencji programowej dyrektor rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał również, iż w tych wyborach “bój toczy się istotnie szybko” tudzież ostrzegł, że jeśliby fisza jest bez siły, niech lepiej da sobie błogostan. – W celu zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, jaki w kampanię wyborczą wszedł z odważnie wypowiedzianymi słowami: w samej rzeczy wiemy, iż nie wsio, co zaplanowaliśmy, udało nam się z wykorzystaniem te czwórka lata zdziałać, uczciwie staraliśmy się także także tłumaczyć, co zrobiliśmy natomiast jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się dokonać – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie czwórka lata wiedząc, iż dawny trudne, jakkolwiek udało się “zachować energię, która pozwoliła nastąpić na nogach” – powiedział szef rządu na konwencji PO. Podziękował w środku tę energię oraz pociąg działania Polakom zaś działaczom swojej partii.

– Kadry dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią niezmiernie cierpliwie, grzecznie oszacować te cztery lata, o ile chodzi o plusy zaś minusy. Nikt spośród nas nie zakładał, że to rozrachunek naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem oraz z działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, jednakże plus wielu instytucji państwowych zaś wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych tudzież tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, że w pobliżu kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w esencja polskich marzeń” zaś “energię, która pozwoliła nam nadepnąć na nogach wówczas, kiedy dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza credo natomiast dynamika, która pozwala się Polsce oraz Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym spośród pozornie, a nieraz płynącym spośród naszej słabości. W ciągu tę wytrzymałość, w środku tę nadzwyczajną energię, za tę gotowość aż do działania nawet w tamtym czasie, jak nie pełnia idzie tak podczas gdy planujemy, w środku owo chciałem Polakom oraz wam po tej stronie na tej sali niezwykle miło wylać – mówił premier.

Donald Tusk dodał, iż o ile PO wygra wybory, będzie w dalszym ciągu wcielać w istnienie marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” i których realizacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– To jest rojenie o tym, żeby starsi zasoby ludzkie w Polsce żyli bez ryzyka a tranquillo, a młodzi siła robocza tudzież nasze dziatwa wierzyli w strategia mający uzasadnienie w owo, że ich bytowanie będzie mnogość lepsze niż obecność poprzednich pokoleń, że ich obecność będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie a w takim dynamicznym rozwoju. Bo przyszłość polskich przychówek nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich czereda będzie albo dobra, ewentualnie zła oraz to zależy od chwili tego, jakie decyzje będziemy podejmowali obecnie – powiedział szef rządu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.