Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa nuta nie prawdopodobnie wkraść się w nasze słowa. Albowiem przeciętny Polak – tudzież dzisiaj Polacy słuchają rządzących przede wszystkim dokładnie – na fałszywe partytura nie da się wpuścić w maliny – ani nam, ani opozycji, nikomu. Z tej przyczyny postanowiliśmy z wykorzystaniem te dni polskiego lata Anno Domini 2011 powiadać masa o tym, co zrobiliśmy a o tym, co nam się nie udało przez te cztery lata. Jestem utwierdzony, iż Polacy potrafią sumiennie docenić te czwórka laty, jeśliby chodzi o plusy zaś minusy – mówił na konwencji programowej pryncypał rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał podobnie, że w tych wyborach “bój toczy się właściwie szybko” oraz ostrzegł, że jeżeli gruba ryba jest zmęczony, niech lepiej da sobie błogość. – W celu zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, kto w kampanię wyborczą wszedł spośród zdecydowanie wypowiedzianymi słowami: no tak wiemy, że nie wszystko, co zaplanowaliśmy, udało nam się za sprawą te cztery lata poczynić, uczciwie staraliśmy się również oraz tłumaczyć, co zrobiliśmy natomiast jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się wywiązać się – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie cztery lata wiedząc, że uprzedni trudne, wszak udało się “zachować energię, która pozwoliła wleźć na nogach” – powiedział szef rządu na konwencji PO. Podziękował wewnątrz tę energię zaś skłonność działania Polakom oraz działaczom swojej partii.

– Siła robocza dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią ogromnie rzetelnie, uczciwie rozumieć te czwórka lata, jeśli chodzi o plusy natomiast minusy. Nikt z nas nie zakładał, iż owo rozliczenie naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem również z działania polskiego państwa, z działania ekipy rządzącej, jakkolwiek również wielu instytucji państwowych a wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych natomiast tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, że nieopodal kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w treść polskich marzeń” natomiast “energię, która pozwoliła nam nastąpić na nogach wtenczas, jak dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) niż nasza wiara oraz energia, która pozwala się Polsce oraz Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym spośród pozornie, a od czasu do czasu płynącym z naszej słabości. Wewnątrz tę odporność, w środku tę nadzwyczajną energię, za tę chęć do działania nawet wtedy, gdy nie całokształt idzie w rzeczy samej podczas gdy planujemy, w ciągu owo chciałem Polakom oraz wam tędy na tej sali nader serdecznie zwolnić – mówił premier.

Donald Tusk dodał, iż jeśli PO wygra wybory, będzie dalej wcielać w życie marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” tudzież których adaptacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– To jest utopia o tym, iżby starsi siła robocza w Polsce żyli pewnie i bez nerwów, tudzież młodzież kadry zaś nasze czereda wierzyli w sposób mający uzasadnienie w owo, że ich życie będzie masa lepsze niż obecność poprzednich pokoleń, że ich życie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie oraz w takim dynamicznym rozwoju. Skoro przyszłość polskich przychówek nie będzie lewicowa ani prawicowa. Czas przyszły polskich przychówek będzie względnie włość, albo zła oraz to zależy od momentu tego, jakie decyzje będziemy podejmowali chwilowo – powiedział premier.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.