Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od czasu słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie być może wkraść się w nasze słowa. Skoro małowartościowy Polak – natomiast dziś Polacy słuchają rządzących przede wszystkim troskliwie – na fałszywe partytura nie da się nabić w butelkę – ani nam, ani opozycji, nikomu. Tym samym postanowiliśmy za sprawą te dni polskiego lata Anno Domini 2011 powiadać masa o tym, co zrobiliśmy a o tym, co nam się nie udało z wykorzystaniem te cztery lata. Jestem pewny, iż Polacy potrafią rzetelnie oszacować te czwórka laty, jeżeli chodzi o plusy i minusy – mówił na konwencji programowej pryncypał rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał również, że w tych wyborach “bój toczy się w istocie szybko” i ostrzegł, że o ile persona jest zrezygnowany, niech lepiej da sobie zadowolenie. – W celu zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, który w kampanię wyborczą wszedł spośród śmiało wypowiedzianymi słowami: ściśle mówiąc wiemy, iż nie całość, co zaplanowaliśmy, udało nam się z wykorzystaniem te czwórka lata uczynić, uczciwie staraliśmy się również także tłumaczyć, co zrobiliśmy zaś jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się przekuć w czyn – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie cztery lata wiedząc, iż poprzedni trudne, wszak udało się “zachować energię, która pozwoliła nastąpić na nogach” – powiedział szef rządu na konwencji PO. Podziękował wewnątrz tę energię a ciągota działania Polakom oraz działaczom swojej partii.

– Zasoby siły roboczej dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią niezwykle rzetelnie, uczciwie rozumieć te cztery lata, o ile chodzi o plusy a minusy. Pies z kulawą nogą spośród nas nie zakładał, iż owo rozrachunek naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem również z działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, przecież także wielu instytucji państwowych a wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych i tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, iż obok kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w istota polskich marzeń” tudzież “energię, która pozwoliła nam stanąć na nogach wówczas, kiedy dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) niż nasza wierzenia oraz ruch, która pozwala się Polsce oraz Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym spośród zewnątrz, a kiedy niekiedy płynącym z naszej słabości. W ciągu tę solidność, wewnątrz tę nadzwyczajną energię, w środku tę zamiar aż do działania nawet w tamtym czasie, kiedy nie suma idzie ano kiedy planujemy, za owo chciałem Polakom tudzież wam tędy na tej sali niezmiernie miło podziękować – mówił premier.

Donald Tusk dodał, iż gdyby PO wygra wybory, będzie dalej wcielać w trwanie marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” tudzież których adaptacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– To jest utopia o tym, tak aby starsi zasoby ludzkie w Polsce żyli bez ryzyka natomiast tranquillo, oraz młódź ręce do pracy natomiast nasze dziatwa wierzyli w procedura mający uzasadnienie w owo, że ich obecność będzie bez liku lepsze niż egzystencja poprzednich pokoleń, iż ich istnienie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie tudzież w takim dynamicznym rozwoju. Dlatego że czas przyszły polskich przychówek nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich czereda będzie albo włości, czy też zła oraz owo zależy od chwili tego, jakie decyzje będziemy podejmowali chwilowo – powiedział prezes rady ministrów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.