Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od chwili słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa nuta nie przypadkiem wkraść się w nasze słowa. Bowiem przeciętny Polak – tudzież dzień dzisiejszy Polacy słuchają rządzących zwłaszcza dokładnie – na fałszywe nuty nie da się zrobić w konia – ani nam, ani opozycji, nikomu. Skutkiem tego postanowiliśmy za pośrednictwem te dni polskiego lata Anno Domini 2011 mówić mrowie o tym, co zrobiliśmy oraz o tym, co nam się nie udało z wykorzystaniem te czwórka lata. Jestem pewny, że Polacy potrafią sumiennie rozumieć te czwórka laty, o ile chodzi o plusy oraz minusy – mówił na konwencji programowej dyrektor rządu Donald Tusk. Przedstawienie premierowe przywitała na sali burza braw. Tusk dodał również, że w tych wyborach “bój toczy się no szybko” natomiast ostrzegł, iż jeśli znakomitość jest wyeksploatowany, niech lepiej da sobie zadowolenie. – W celu zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, który w kampanię wyborczą wszedł z zdecydowanie wypowiedzianymi słowami: faktycznie wiemy, że nie całość, co zaplanowaliśmy, udało nam się za pośrednictwem te cztery lata zrobić, grzecznie staraliśmy się też oraz tłumaczyć, co zrobiliśmy natomiast jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się przekuć w czyn – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie cztery lata wiedząc, iż wcześniejszy trudne, jednakowoż udało się “zachować energię, która pozwoliła stanąć na nogach” – powiedział prezes rady ministrów na konwencji PO. Podziękował w ciągu tę energię a szwung działania Polakom natomiast działaczom swojej partii.

– Ręce do pracy dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią ogromnie uważnie, grzecznie rozumieć te czwórka lata, gdyby chodzi o plusy natomiast minusy. Pies z kulawą nogą z nas nie zakładał, że to rozliczenie naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem plus spośród działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, aliści dodatkowo wielu instytucji państwowych natomiast wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych i tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, iż opodal kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w istota polskich marzeń” i “energię, która pozwoliła nam nadepnąć na nogach w owym czasie, kiedy dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza opium dla ludu oraz energia, która pozwala się Polsce a Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym z zewnątrz, oraz kiedy niekiedy płynącym z naszej słabości. W ciągu tę solidność, za tę nadzwyczajną energię, za tę chęć aż do działania nawet wówczas, jak nie całość idzie rzeczywiście jak planujemy, wewnątrz to chciałem Polakom tudzież wam po tej stronie na tej sali bardzo ciepło spławić – mówił premier.

Donald Tusk dodał, iż jeżeli PO wygra wybory, będzie potem wcielać w egzystencja marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” a których realizacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– Owo jest rojenie o tym, by starsi zasoby ludzkie w Polsce żyli bez ryzyka i tranquillo, oraz ludzie młodzi siła robocza tudzież nasze dziatwa wierzyli w badania mający uzasadnienie w owo, że ich obecność będzie bez liku lepsze aniżeli istnienie poprzednich pokoleń, iż ich istnienie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie natomiast w takim dynamicznym rozwoju. Dlatego że przyszłość polskich czereda nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich dzieci będzie bądź włość, bądź zła natomiast to zależy od momentu tego, jakie decyzje będziemy podejmowali chwilowo – powiedział prezes rady ministrów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.