Przeziębiony pęcherz

Z pewnością każda z nas miała kłopoty z zapaleniem pęcherza. Zakażenia układu moczowego należą do jednych z najpowszechniejszych dolegliwości infekcyjnych. Niestety problem dysfunkcji układu moczowego jest przez nas wciąż  niesłusznie bagatelizowany. Nie zdajemy sobie sprawy ze skali problemu oraz jego konsekwencji.

Cenne informacje na temat zdrowia i sprawnego funkcjonowania układu moczowego znajdziesz na stronie www.zakazeniapecherza.pl

Wsłuchujmy się w potrzeby naszego ciała, podążajmy za postępem cywilizacji i nowymi skutecznymi metodami profilaktyki, poszerzajmy nasza dietę o cenne suplementy, a wzbogacimy nie tylko naszą wiedzę ale pomożemy naszemu ciału pozostać na długie lata w zdrowiu.

ProUro polecany jest przede wszystkim w profilaktyce zdrowia układu moczowego oraz dla osób odczuwających dyskomfort dróg moczowych, głównie w sytuacjach przewlekłych i często nawracających dysfunkcji pęcherza. Ponadto regularne spożywanie żurawiny pozwala opanować infekcje i umożliwia rezygnację z terapii antybiotykowej. Jedna doustna kapsułka dziennie ProUro dba o zdrowie i sprawne funkcjonowanie układu moczowego. Zaleca się przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku ze względu na lepszą przyswajalność składników.

Szacuje się, że u kobiet między 20 a  50. rokiem życia infekcje układu moczowego występuje kilkanaście razy częściej niż  u mężczyzn. Według statystyk aż 30% kobiet między 20. a 40. rokiem życia zapada na tego rodzaju dolegliwości, a wartość ta dodatkowo wzrasta po ukończeniu 50 lat. Co więcej, u jednej na cztery kobiety dochodzi do nawrotu przykrych dolegliwości w ciągu kolejnych 6 – 12 miesięcy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.