Programy dla firm

Mała księgowość TaxMachine to znany od wielu lat i ceniony na rynku program dla księgowych, pozwala na łatwe i wydajne sporządzanie ewidencji przychodów, KPiR, ewidencji VAT, zawiera więcej niż 400 zeznań podatkowych, deklaracji i innych formularzy, ma wbudowaną obsługę e-Deklaracji, program do faktur, program magazynowy, zawiera kadry i płace.

Program do księgowości TaxMachine rekomendowany jest dla średnich i małych firm oraz biur podatkowych i wszystkich podmiotów prowadzących mała księgowość. Większość firm sięgnie też po moduły: program magazynowy, program do faktur, kadry i płace.

Program mała księgowość TaxMachine jest przydatny zarówno dla tych podmiotów gospodarczych, które prowadzą Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, jak i dla tych, które dotyczy ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Program ma wbudowaną obsługę nowych stawek VAT 23% i 8%, program do faktur również obsługuje nowe stawki VAT.

Program księgowy TaxMachine na podstawie zapisów księgowych automatycznie sporządza ewidencje VAT, deklaracje podatkowe np. VAT-7K, VAT-7, oraz sam oblicza wpłaty na podatek dochodowy, na zakończenie roku automatycznie stworzy deklarację roczną PIT np. PIT-36L, PIT-37, PIT-36, PIT-28 którą później przekaże do Urzędu Skarbowego przez system e-Deklaracje.

Dodatkowo oprogramowanie dla firm TaxMachine zawiera w sobie kadry i płace, w tym listy płac, z obsługą PIT-11, PIT-40, PIT-4R, kartotek wynagrodzeń oraz program do faktur, program magazynowy.

W programie dla księgowości TaxMachine dostępne jest również przeszło 300 aktywnych druków, w tym większość aktualnych druków dla Urzędów Skarbowych w wielu kategoriach, np. dokumenty księgowe, program do faktur, kadry i płace, magazyn itp.

Wiele modułów TaxMachine (np. aktywne druki, e-deklaracje, program magazynowy, płace, program do faktur) może być używanych przez wszelkie jednostki gospodarcze niezależnie od formy księgowości bądź spodób opodatkowania.

Główne okno aplikacji dla księgowych TaxMachine jest stworzone na wzór programu Eksplorator systemu Windows, dlatego jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów żadnemu użytkownikowi tego systemu.

Zastosowany w programie mała księgowość TaxMachine przejrzysty rodzaj prezentacji danych umożliwia w prosty i szybki sposób dotrzeć do potrzebnych składników programu i gromadzonych tam danych.

Użytkownik programu do księgowości TaxMachine ma możliwość jednoczesnego otwierania wielu okien aplikacji oraz równoczesnej pracy w wielu obszarach aplikacji.

TaxMachine mała księgowość, a dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji przez Internet klient ma zawsze aktualny program księgowy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.