praca w oriflame

Od ponad 40 lat Oriflame Radom produkuje kosmetyki naturalne. Do produkcji stosuje wyłącznie i wyłącznie naturalnych składników wypasioną, stosuje także wyniki najnowszych badań naukowych. Wiedza i doświadczenie gromadzone są wykorzystywane poprzez fachowy zespół badawczy z siedzibą w Sztokholmie i Dublinie.

W centrum Badań i Rozwoju pracuje ponad stu naukowców i ekspertów z różnych dziedzin takich jak powstawanie formuł, badania skóry, toksykologia, testowanie kliniczne,ochrona środowiska, mikrobiologia, technologia procesów produkcji oraz opakowań, rzecznictwo patentowe oraz międzynarodowe regulacje prawne w zakresie produkcji kosmetyków. Dzięki temu posiadamy zapewnienie, że kosmetyki są zupełnie naturalne, bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Naturalne składniki znajdujące się w kosmetykach czerpane są z bezpiecznych, sprawdzonych źródeł, w zgodzie z zasadami szanowania praw przyrody i świadomego gospodarowania jej zasobami. Firma korzysta przede wszystkim z surowców pochodzenia szwedzkiego natomiast do niektórych kosmetyków sprowadzane są składniki z najdalszych zakątków świata.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.