Jak działają środki na bezpieczne zrzucanie nadwagi?

Prawidłowa waga ciała, nienaganna sylwetka, to nie tylko względy estetyczne ale także zdrowie.

Dietę sprzyjającą redukcji wagi ciała można uzupełnić naturalnymi suplementami diety, których czynne składniki przybliżają nas do sukcesu w odchudzaniu. Odchudzanie jeszcze nigdy nie było takie bezpieczne.

Enzymy trawienne wywołują pozytywny wpływ na większą część niedomagań układu pokarmowego, takie jak zaparcia, wzdęcia, wymioty, problemy z trawieniem.

Enzymy trawienne są to cząsteczki białkowe, które mają za zadanie przyśpieszanie chemicznych podczas trawienia. Enzymy  trawienne pracują nad rozłożeniem jedzenia na czynniki pierwsze, które wchłaniane są do krwi. Dodatkowo enzymy trawienne wspomagają wypróżnianie, usuwają pozostałości komórkowe i toksyny z ciała i wspomagają odchudzanie.

Specjaliści uznali, że enzymy  trawienne które są w surowych produktach spożywczych, które są wystawione na oddziaływanie temperatur, przewyższających 47 stopni C ulegają rozpadowi. Brak enzymów w pożywieniu oznacza, iż nasz system immunologiczny staje się słabszy.

Uwagę warto zwrócić na związki o nazwie hydroksycytraty,  rozpoznawane także pod nazwą citrimax.  Citrimax pomaga regulować szereg istotnych procesów w organizmie.

Badania wykazały, iż citrimax doskonale tłumi łaknienie.

 

Korzystne oddziaływanie citrimax, można wzmocnić przyjmując je w połączeniu z innymi związkami, takimi jak : chrom, hormon wzrostu czy enzymy trawienne.

Chrom  bierze udział w przemianie węglowodanów, protein i tłuszczy.  Jego biologicznie czynna postać to pikolinian chromu, która doskonale się wchłania przez organizm

Hormon wzrostu wzmacnia metabolizm glukozy w wątrobie a także stopuje działanie.  Tą metodą przyśpiesza rozpad zmagazynowanego tłuszczu.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.