Fotograf Bydgoszcz

Rywalizacja dla fotografa w kujawsko-pomorskim jest bardzo spora, ale prawie każdy daję sobie jakoś pomoc. Zaczęłam produkować fotografie jeszcze w podstawówce, gdy z dna komody wykopałam bardzo zabytkowy, niemało ważący aparat na starą kliszę, marki Laica. Na początku była to wyłącznie charakterystyczna zabawa, możliwością prób i błędów rozwijałam swój styl, natomiast z zdarza się, że postanowiłam zbierać spersonalizowane fotografie, układać je w serie i wystawiać bliskim. W liceum wyczekałam się serii wystaw moich fotografii, co prawda wisiały one w bibliotece lub na zasadniczym holu, ale w każdym momencie mnie to radowało. To spowodowało, że koleżanki i przyjaciele z grupy umawiali się ze mną na wykożystanie klisz – robiliśmy fotografie ślubne, fotografie w ustawionej scenerii, ze obrazków zbieraliśmy pełne śmieszne historie. Na uczelni zarobiłam na mój nowej generacji aparat, tym razem już lustrzaną cyfrówkę i postanowiłam zostać – profesjonalny Fotograf Bydgoszcz! Nadal muszę się jeszcze kilka nauczyć. Pieniądze, które wyciągam na sesjach zdjęciowych przeznaczam na kupno nowych obiektywów i dalszy rozwój. I wogóle nie przestaje mnie to cieszyc.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galeria Fotografii.  Profesjonalna fotografia cyfrowa, sesje fotograficzne, fotografia ślubna, fotografie ślubne, Zdjęcia ślubne są dla Nas zawsze największym wyzwaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galeria Fotografii.  Fachowa fotografia cyfrowa, sesje fotograficzne, fotografia ślubna, fotografie ślubne, Fotografię ślubne są dla Nas zawsze największym wyzwaniem. I w każdej chwili staramy się byście wspominali prywatne przeżycia w tym dniu przy naszych zdjęciach z uśmiecham na ustach. Fotograf Bydgoszcz Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.