Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od czasu słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa nuta nie przypuszczalnie wkraść się w nasze słowa. Gdyż mierny Polak – zaś dzisiaj Polacy słuchają rządzących szczególnie rzetelnie – na fałszywe nuty nie da się zrobić w balona – ani nam, ani opozycji, nikomu. Zatem postanowiliśmy przy użyciu te dni polskiego lata Anno Domini 2011 powiadać sporo o tym, co zrobiliśmy a o tym, co nam się nie udało z wykorzystaniem te cztery lata. Jestem pewny, że Polacy potrafią sumiennie zdawać sobie sprawę te cztery laty, jeśli chodzi o plusy a minusy – mówił na konwencji programowej naczelny rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał również, iż w tych wyborach “bój toczy się w gruncie rzeczy szybko” tudzież ostrzegł, że jeżeli VIP jest wycieńczony, niech lepiej da sobie błogostan. – Gwoli zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, który w kampanię wyborczą wszedł spośród bohatersko wypowiedzianymi słowami: istotnie wiemy, iż nie całokształt, co zaplanowaliśmy, udało nam się z wykorzystaniem te czwórka lata zrobić, uczciwie staraliśmy się również także interpretować, co zrobiliśmy i jakie są powody, że nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się zrealizować – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie cztery lata wiedząc, że były trudne, niemniej jednak udało się “zachować energię, która pozwoliła nadepnąć na nogach” – powiedział prezes rady ministrów na konwencji PO. Podziękował za tę energię zaś chęć działania Polakom zaś działaczom swojej partii.

– Siła robocza dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią wielce dokładnie, uczciwie oszacować te czwórka lata, gdyby chodzi o plusy natomiast minusy. Nikt spośród nas nie zakładał, że to rozliczenie naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem oraz spośród działania polskiego państwa, z działania ekipy rządzącej, lecz i wielu instytucji państwowych tudzież wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych a tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, iż blisko kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w clou polskich marzeń” i “energię, która pozwoliła nam stanąć na nogach w tamtym czasie, kiedy dramaty chciały nas przygiąć do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza wierzenia oraz siła, która pozwala się Polsce oraz Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym z pozornie, a nieraz płynącym z naszej słabości. Wewnątrz tę wytrzymałość, w ciągu tę nadzwyczajną energię, w ciągu tę gotowość aż do działania nawet wtedy, kiedy nie wsio idzie faktycznie podczas gdy planujemy, wewnątrz owo chciałem Polakom i wam tędy na tej sali nadzwyczaj miło wylać – mówił premier.

Donald Tusk dodał, iż jeśli PO wygra wybory, będzie dalej wcielać w obecność marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” oraz których realizacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– To jest mrzonka o tym, tak aby starsi zasoby ludzkie w Polsce żyli bez ryzyka natomiast spokojnie, a młodzi siła robocza oraz nasze dzieci wierzyli w metoda mający uzasadnienie w to, iż ich egzystencja będzie co niemiara lepsze aniżeli istnienie poprzednich pokoleń, że ich obecność będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie zaś w takim dynamicznym rozwoju. Bo czas przyszły polskich czereda nie będzie lewicowa ani prawicowa. Czas przyszły polskich dzieci będzie bądź włość, albo zła zaś owo zależy odkąd tego, jakie decyzje będziemy podejmowali w tej chwili – powiedział prezes rady ministrów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.