Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od chwili słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie być może wkraść się w nasze słowa. Dlatego że żaden Polak – i dziś Polacy słuchają rządzących wyjątkowo rzetelnie – na fałszywe nuty nie da się wystrychnąć na dudka – ani nam, ani opozycji, nikomu. Z tej przyczyny postanowiliśmy przez te dni polskiego lata Anno Domini 2011 powiadać mrowie o tym, co zrobiliśmy tudzież o tym, co nam się nie udało przy użyciu te cztery lata. Jestem utwierdzony, iż Polacy potrafią sumiennie uznać te czwórka laty, jeśli chodzi o plusy tudzież minusy – mówił na konwencji programowej boss rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał również, iż w tych wyborach “bój toczy się owszem szybko” natomiast ostrzegł, iż jeżeli persona jest zmęczony, niech lepiej da sobie spokój. – W celu zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, który w kampanię wyborczą wszedł spośród bohatersko wypowiedzianymi słowami: naprawdę wiemy, że nie całokształt, co zaplanowaliśmy, udało nam się z wykorzystaniem te czwórka lata zdziałać, grzecznie staraliśmy się podobnie dodatkowo interpretować, co zrobiliśmy i jakie są powody, że nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się wypełnić – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie czwórka lata wiedząc, iż ówczesny trudne, wszak udało się “zachować energię, która pozwoliła stanąć na nogach” – powiedział szef rządu na konwencji PO. Podziękował w ciągu tę energię a ciągota działania Polakom natomiast działaczom swojej partii.

– Zasoby ludzkie dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią wielce dokładnie, grzecznie rozumieć te czwórka lata, jeśliby chodzi o plusy oraz minusy. Nikt spośród nas nie zakładał, że to rozrachunek naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem oraz z działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, lecz również wielu instytucji państwowych i wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych i tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, że blisko kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w kwintesencja polskich marzeń” a “energię, która pozwoliła nam nadepnąć na nogach w owym czasie, podczas gdy dramaty chciały nas przygiąć aż do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza kult oraz żywiołowość, która pozwala się Polsce a Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym z pozornie, oraz nieraz płynącym z naszej słabości. W ciągu tę wytrzymałość, za tę nadzwyczajną energię, za tę gotowość do działania nawet w tamtym czasie, jak nie wszystko idzie w istocie gdy planujemy, w ciągu owo chciałem Polakom oraz wam po tej stronie na tej sali niezmiernie serdecznie spławić – mówił premier.

Donald Tusk dodał, że jeżeli PO wygra wybory, będzie potem wcielać w trwanie marzenia, które “powołały do życia Platformę” a których wizja własna jest “gdzieś w połowie drogi”.

– Owo jest utopia o tym, żeby starsi siła robocza w Polsce żyli bezpiecznie oraz tranquillo, oraz młodzież zasoby ludzkie zaś nasze dziatwa wierzyli w badania umotywowany w owo, że ich egzystencja będzie moc lepsze niż życie poprzednich pokoleń, że ich istnienie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie oraz w takim dynamicznym rozwoju. Albowiem czas przyszły polskich dziatwa nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich przychówek będzie bądź włości, czy też zła natomiast owo zależy od chwili tego, jakie decyzje będziemy podejmowali w tym momencie – powiedział szef rządu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.