Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od czasu słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie przypuszczalnie wkraść się w nasze słowa. Bo przeciętny Polak – oraz dzisiaj Polacy słuchają rządzących zwłaszcza cierpliwie – na fałszywe partytura nie da się nabrać – ani nam, ani opozycji, nikomu. Skutkiem tego postanowiliśmy za pomocą te dni polskiego lata Anno Domini 2011 powiadać multum o tym, co zrobiliśmy zaś o tym, co nam się nie udało z wykorzystaniem te czwórka lata. Jestem utwierdzony, że Polacy potrafią pieczołowicie rozumieć te cztery laty, jeśliby chodzi o plusy zaś minusy – mówił na konwencji programowej prezes rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał podobnie, iż w tych wyborach “bój toczy się owszem szybko” i ostrzegł, że o ile fisza jest bez siły, niech lepiej da sobie spokój. – Gwoli zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, kto w kampanię wyborczą wszedł spośród śmiało wypowiedzianymi słowami: no tak wiemy, że nie wsio, co zaplanowaliśmy, udało nam się dzięki te cztery lata uczynić, uczciwie staraliśmy się także plus tłumaczyć, co zrobiliśmy natomiast jakie są powody, że nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się spełnić – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie czwórka lata wiedząc, iż dotychczasowy trudne, ale udało się “zachować energię, która pozwoliła nastąpić na nogach” – powiedział prezes rady ministrów na konwencji PO. Podziękował w środku tę energię zaś szwung działania Polakom i działaczom swojej partii.

– Zasoby siły roboczej dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią ogromnie pieczołowicie, grzecznie oszacować te czwórka lata, o ile chodzi o plusy zaś minusy. Nikt spośród nas nie zakładał, że owo rozrachunek naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem oraz spośród działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, ale dodatkowo wielu instytucji państwowych oraz wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych zaś tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, że mimo kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w istota polskich marzeń” a “energię, która pozwoliła nam nadepnąć na nogach wtedy, kiedy dramaty chciały nas przygiąć do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) niż nasza kult tudzież ruch, która pozwala się Polsce zaś Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym z pozornie, i od czasu do czasu płynącym z naszej słabości. W ciągu tę odporność, w środku tę nadzwyczajną energię, w ciągu tę gotowość do działania nawet wówczas, kiedy nie całokształt idzie ściśle mówiąc podczas gdy planujemy, wewnątrz owo chciałem Polakom natomiast wam tu na tej sali wielce miło podziękować – mówił premier.

Donald Tusk dodał, że o ile PO wygra wybory, będzie później wcielać w egzystencja marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” i których wizja własna jest “gdzieś w połowie drogi”.

– Owo jest mrzonka o tym, żeby starsi ludzie w Polsce żyli bez ryzyka zaś spokojnie, i młodzi siła robocza oraz nasze czereda wierzyli w badania mający uzasadnienie w owo, że ich życie będzie wiele lepsze aniżeli istnienie poprzednich pokoleń, że ich życie będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie zaś w takim dynamicznym rozwoju. Ponieważ czas przyszły polskich przychówek nie będzie lewicowa ani prawicowa. Czas przyszły polskich dzieci będzie albo włość, ewentualnie zła a to zależy od czasu tego, jakie decyzje będziemy podejmowali obecnie – powiedział premier.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.