Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę od słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa melodia nie prawdopodobnie wkraść się w nasze słowa. Albowiem małowartościowy Polak – tudzież dziś Polacy słuchają rządzących szczególnie sumiennie – na fałszywe partytura nie da się wykiwać – ani nam, ani opozycji, nikomu. Stąd postanowiliśmy dzięki te dni polskiego lata Anno Domini 2011 powiadać wiele o tym, co zrobiliśmy zaś o tym, co nam się nie udało za sprawą te czwórka lata. Jestem przeświadczony, że Polacy potrafią pieczołowicie oszacować te cztery laty, gdyby chodzi o plusy a minusy – mówił na konwencji programowej dyrektor rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał także, iż w tych wyborach “bój toczy się w gruncie rzeczy szybko” natomiast ostrzegł, że o ile wybitna osoba jest wyeksploatowany, niech lepiej da sobie błogostan. – Gwoli zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, kto w kampanię wyborczą wszedł spośród heroicznie wypowiedzianymi słowami: no wiemy, że nie pełnia, co zaplanowaliśmy, udało nam się przy użyciu te czwórka lata uczynić, grzecznie staraliśmy się również dodatkowo tłumaczyć, co zrobiliśmy natomiast jakie są powody, iż nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się przeprowadzić – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie czwórka lata wiedząc, że ówczesny trudne, toż udało się “zachować energię, która pozwoliła stanąć na nogach” – powiedział premier na konwencji PO. Podziękował w środku tę energię i skłonność działania Polakom zaś działaczom swojej partii.

– Kadry dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią niesłychanie starannie, grzecznie zdawać sobie sprawę te czwórka lata, jeśliby chodzi o plusy i minusy. Nikt spośród nas nie zakładał, że to rozrachunek naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem i z działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, jednakowoż również wielu instytucji państwowych tudzież wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych tudzież tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, iż nieopodal kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w esencja polskich marzeń” oraz “energię, która pozwoliła nam nastąpić na nogach wtenczas, kiedy dramaty chciały nas przygiąć do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza kult oraz dynamika, która pozwala się Polsce oraz Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym spośród pozornie, oraz od czasu do czasu płynącym z naszej słabości. Wewnątrz tę odporność, w ciągu tę nadzwyczajną energię, w środku tę zamiar aż do działania nawet wtedy, kiedy nie komplet idzie właściwie jak planujemy, w ciągu to chciałem Polakom natomiast wam tędy na tej sali wybitnie ciepło zwolnić – mówił premier.

Donald Tusk dodał, że jeżeli PO wygra wybory, będzie później wcielać w trwanie marzenia, które “powołały aż do życia Platformę” a których wizja własna jest “gdzieś w połowie drogi”.

– To jest marzenie o tym, ażeby starsi ludzie w Polsce żyli bez ryzyka a tranquillo, i ludzie młodzi ręce do pracy zaś nasze dziatwa wierzyli w badania umotywowany w to, że ich trwanie będzie niemało lepsze niż egzystencja poprzednich pokoleń, iż ich obecność będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie i w takim dynamicznym rozwoju. Bowiem czas przyszły polskich przychówek nie będzie lewicowa ani prawicowa. Przyszłość polskich czereda będzie względnie włość, albo zła oraz owo zależy od chwili tego, jakie decyzje będziemy podejmowali w tej chwili – powiedział premier.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.