Regulamin dodawania do katalogu i nie tylko

Zacznę odkąd słów, które momentami będą brzmiały gorzko. Żadna fałszywa nuta nie może wkraść się w nasze słowa. Gdyż mierny Polak – natomiast dziś Polacy słuchają rządzących przede wszystkim dokładnie – na fałszywe nuty nie da się zrobić w konia – ani nam, ani opozycji, nikomu. Tym samym postanowiliśmy za sprawą te dni polskiego lata Anno Domini 2011 powiadać do licha i trochę o tym, co zrobiliśmy zaś o tym, co nam się nie udało przy użyciu te cztery lata. Jestem pewien, iż Polacy potrafią dokładnie docenić te czwórka laty, o ile chodzi o plusy i minusy – mówił na konwencji programowej zwierzchnik rządu Donald Tusk. Premiera przywitała na sali burza braw. Tusk dodał też, iż w tych wyborach “bój toczy się w istocie szybko” tudzież ostrzegł, iż jeżeli fisza jest załamany, niech lepiej da sobie błogostan. – Gwoli zmęczonych nie będzie miejsca – stwierdził.

– Jesteśmy pierwszą ekipą, pierwszym rządem, jaki w kampanię wyborczą wszedł spośród śmiało wypowiedzianymi słowami: tak wiemy, iż nie całokształt, co zaplanowaliśmy, udało nam się za pomocą te czwórka lata poczynić, uczciwie staraliśmy się również plus odtwarzać, co zrobiliśmy tudzież jakie są powody, że nie wszystkie marzenia, o jakich mówiliśmy (…) udało się uskutecznić – mówił.

– Wyborcy rozliczą ostatnie cztery lata wiedząc, że uprzedni trudne, lecz udało się “zachować energię, która pozwoliła nadepnąć na nogach” – powiedział szef rządu na konwencji PO. Podziękował wewnątrz tę energię zaś pociąg działania Polakom tudzież działaczom swojej partii.

– Siła robocza dobrej woli w naszej ojczyźnie potrafią niesłychanie rzetelnie, uczciwie zdawać sobie sprawę te czwórka lata, o ile chodzi o plusy oraz minusy. Nikt spośród nas nie zakładał, że owo rozliczenie naszych zobowiązań sprzed czterech lat będzie rozliczeniem także z działania polskiego państwa, spośród działania ekipy rządzącej, mimo to dodatkowo wielu instytucji państwowych i wszystkich Polaków w warunkach kryzysu, wielu niespodziewanych natomiast tragicznych zdarzeń, klęsk żywiołowych – powiedział Donald Tusk.

Podkreślił, że opodal kłopotów Polakom udało się “zachować w sobie wiarę w esencja polskich marzeń” natomiast “energię, która pozwoliła nam nadepnąć na nogach w tamtym czasie, gdy dramaty chciały nas przygiąć do ziemi”.

– Nie ma większego skarbu (…) aniżeli nasza teizm oraz siła, która pozwala się Polsce a Polakom przeciwstawiać złym zdarzeniom płynącym z pozornie, zaś nieraz płynącym spośród naszej słabości. W środku tę odporność, wewnątrz tę nadzwyczajną energię, w ciągu tę chęć do działania nawet w owym czasie, kiedy nie komplet idzie rzeczywiście kiedy planujemy, wewnątrz to chciałem Polakom natomiast wam po tej stronie na tej sali bardzo serdecznie wyrzucać – mówił premier.

Donald Tusk dodał, iż gdyby PO wygra wybory, będzie nadal wcielać w istnienie marzenia, które “powołały do życia Platformę” zaś których adaptacja jest “gdzieś w połowie drogi”.

– To jest utopia o tym, by starsi siła robocza w Polsce żyli bezpiecznie tudzież bez nerwów, oraz młodzi kadry tudzież nasze czereda wierzyli w badania umotywowany w to, że ich bytowanie będzie co niemiara lepsze niż istnienie poprzednich pokoleń, iż ich obecność będzie życiem w dobrobycie, bezpieczeństwie i w takim dynamicznym rozwoju. Skoro przyszłość polskich dziatwa nie będzie lewicowa ani prawicowa. Czas przyszły polskich dziatwa będzie względnie dobra, czy też zła oraz to zależy odkąd tego, jakie decyzje będziemy podejmowali aktualnie – powiedział prezes rady ministrów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.