Przewozy busami do Holandii.

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozami na terenie całej europy zachodniej przewozy, posiadamy stabilną pozycję i renomę na rynku przewozu ludzi i paczek. Poduszki powietrzne, radio oraz playery DVD. Pragniemy aby każda trasa z nami była miły uprawnieniami oraz badaniami.

Firma posiada odpowiednie potrzebne do realizacji transportów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają aktualne badania lekarskie.

Cieszymy się, że możemy wam świadczyć nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę doświadczonych kierowców na trasie busy do Holandii Dysponujemy nowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Zapewniamy duży komfort podróżowania.
Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

Masz wątpliwości gdy podróżujesz w nieznane Ci miejsce Busy do Niemiec, boisz się że nie będziesz potrafić poprowadzić odpowiednio kierowcy? Z nami nie musisz się obawiać o tego typu sytuacje, nasi pracownicy są bardzo obyci w przewozach bus do Holandii oraz zaopatrzeni są w odpowiednie zestawy nawigacji, które doprowadzą nas na terenie całej europy pod same drzwi. Dlatego też przewozy nazywane są “od drzwi do drzwi”.

Wielu ludzi liczy się z tym komu powierza własne zdrowie i życie swojej rodziny, natomiast my wiemy jak ważne i odpowiedzialny jest transport ludzi i paczek. Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając stan techniczny naszych pojazdów , ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo dużo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: bus do Holandii czy z Niemiec.

Comments are closed.