Germanica – tłumaczenia

Jako firma zajmująca się profesjonalnymi usługami tłumaczeniowymi

zapewniamy realizację usługi w terminie, wysoką jakość merytoryczną oraz pełną poufność powierzonej nam pracy. W przypadku tłumaczeń tekstów przeznaczonych do druku gwarantujemy jeszcze korektę dokonywaną przez native speakera.

Oprócz wykonywaniem tłumaczeń pisemnych tłumaczymy również konsekutywnie i symultanicznie.

 

Germanica to firma która prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W katalogu usług/produktów m.in. tłumaczenia pisemne , a oprócz tego przysięgłe, uwierzytelnianie tłumaczeń, tłumaczenia ustne konferencyjne, tłumaczenia symultaniczne (dwóch wyjaśnia), weryfikacje napisów, nagrywanie teksów do filmów , a oprócz tego tłumaczenie tekstów filmów z polskiego na polski oraz w połączeniu z innymi językami obcymi. W katalogu usług/produktów oprócz tego kursy języków obcych w szkole językowej.

 

 

Jako firma zajmująca się fachowym świadczeniem usług zapewniamy terminowość realizacji zamówień, wysoką jakość merytoryczną oraz pełną poufność powierzonych nam materiałów. W wypadku tłumaczeń napisów użytych do druku zapewniamy dodatkową korektę dokonywaną poprzez native speakera.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.