Wirtualne serwery prywatne VPS bez limitów

Proponujemy tani wirtualny serwer VPS bazujący na technice OpenVZ bez ograniczeń przesyłu danych.
Do dyspozycji kontrahenta oddajemy panel HyperVM, dzięki któremu można przeprowadzać najistotniejszych operacji na serwerze VPS, w tym uruchamiać, stopować, uruchamiać ponownie, robić automatyczną ponowną instalację systemu operacyjnego, przeprowadzać kopie rezerwowe, ustalać harmonogram wykonywania kopii itd.
Poprzez panel HyperVM osiągalna jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu konsola ratunkowa, wyjątkowo przydatna gdyby coś poszło nie tak i nie byłoby dostępu do serwera przez SSH. Nasze tanie serwery VPS nie mają ograniczeń miesięcznego transferu, możesz wysyłać i odbierać jak wiele chcesz, bez obawy o dodatkowe opłaty za przekroczenie ograniczenia transferu.
Kontrahent ma pełny dostęp do serwera poprzez protokół SSH jako użytkownik root, dzięki temu kontrahent posiada całkowitą kontrolę nad systemem, wykonalne jest instalowanie dowolnego oprogramowania oraz pełne dostosowanie systemu do wymagań klienta. Przywiązujemy priorytetową wagę do zagadnienia zapewnienia wysokiej wydajności serwerów VPS należących do naszych kontrahentów.
Nasze potężne wielordzeniowe serwery fizyczne z bardzo dużą ilością pamięci RAM oraz dużymi wydajnymi systemami dyskowymi zapewniają wysoką wydajność w każdym momencie gdy jest wymagana.
Stosujemy precyzyjnie określone procedury co do ilości alokowanych serwerów wirtualnych VPS na jednym węźle fizycznym, dzięki czemu nigdy nie dochodzi do sytuacji braku zasobów, co mogłoby doprowadzić do nieprawidłowego działania systemów naszych kontrahentów. Przy tym nasze serwery VPS są pod stałym nadzorem, dzięki czemu możemy natychmiast wykryć ewentualne problemy z brakiem adekwatnej wydajności.
Nasze serwery fizyczne są przyłączone do sieci posiadającej styki do kilkunastu providerów o łącznej przepływowości ponad 170 gigabitów. Każdy serwer fizyczny, na którym wykonujemy nasze usługi, jest podłączony do sieci za pomocą łącza o przepływowości 100 megabitów. Sprawdź nasz serwer VPS.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.