Wakacje nad morzem

Pośród wielu propozycji jedną z najciekawszych są wakacje nad morzem. Mamy zaszczyt zaprosić Was na wakacje do Władysławowa, gdzie czeka Was wiele atrakcji turystycznych. Oferujemy wysoki standard pokoi, niskie ceny, żadnych ukrytych kosztów. Gwarancja dobrego wypoczynku.

Władysławowo zaprasza wszystkich chętnych do spędzenia wczasów nad morzem bo tylko u nas masz możliwość połączenia wakacyjnego wypoczynku z aktywnym udziałem w szerokiej propozycji sportów wodnych takich jak: kitesurfing, żeglarstwo, rejsy na połów dorsza, nurkowanie, wczasy w siodle i szlaki turystyki pieszej, kluby fitness, skoki na bugee, baseny, korty tenisowe i wiele innych. Oprócz naszej oferty turystycznej znajdziesz w serwisie galerię fotograficzną, która zawiera kategorie tematyczne. Ponadto możesz pobrać za free interesujące tapety na swój pulpit. Znajdziesz również mały informator po naszym mieście – Władysławowo banki, bankomaty, muzea, stacje paliw itd). Nie zapomnij zajrzeć do kalendarza imprez jakie są planowane w sezonie a odbywają się corocznie we Władysławowie.

U nas istnieją świetne warunki do uprawiania turystyki rowerowej, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Zrealizowano budowę ścieżki rowerowej, która połączyła Władysławowo z Helem z jednej i z Puckiem z drugiej strony. Szlaki dla rowerzystów wyznaczone są w taki sposób aby nie przecinały dróg dostępnych dla samochodów, co daje pewność bezpiecznej jazdy.

Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego proponujemy Państwu doskonałe warunki wypoczynku w pokojach gościnnych. Noclegi nad morzem możesz spędzić w dobrych warunkach co pokazują przedstawione fotografie. Nasz serwis internetowy jest na bieżąco aktualizowany przez właściciela domu wczasowego co należy niestety do rzadkości.

Comments are closed.