Tłumacz

Każdy nasz tłumacz angielski i tłumacz niemiecki są dostępni on-line, dlatego w krótkim czasie wykonujemy wyceny tłumaczenia, a Klient informowany jest o koszcie tłumaczenia i dostępności tłumacza.

 

Internetowe Biuro Tłumaczeń Eurolexico świadczy profesjonalne usługi językowe na terenie całego kraju i za granicą. Stanowiąc dobrze zorganizowany zespół lingwistów, tłumaczy, redaktorów i specjalistów z różnych dziedzin oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia we wszystkich kombinacjach językowych. Zajmujemy się obsługą językową firm i instytucji. Każdy nasz tłumacz jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Profesjonalne tłumaczenie pisemne i wierne tłumaczenie ustne wchodzą w zakres naszych usług językowych. Odpowiednio dobrany tłumacz, określenie terminu, zakresu tłumaczenia, oraz ustalenie pozostałych warunków współpracy odbywa się on-line, dzięki czemu oszczędzamy cenny czas Klienta i jesteśmy w stanie zaoferować tłumaczenie w atrakcyjnej cenie.

Istotnym czynnikiem naszej działalności w zakresie tłumaczenia jest odpowiedni dobór współpracowników. Każdy nasz tłumacz, zarówno tłumacz angielski jak i tłumacz niemiecki przed podjęciem z nami współpracy przechodzi językową weryfikację, wykonując próbne tłumaczenie i określenie zakresu specjalizacji. Naszym atutem jest sprawdzona baza tłumaczy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.