Strony internetowe Gliwice

intuigo.pl – agencja interaktywna gliwice proponuje nowe podejście do zagadnienia budowy stron internetowych. Model promocji przedsiębiorstw oparty na szybkim prototypowniu stron www polega na maksymalnym przyspieszeniu wykonania działającej, skutecznej witryny internetowej.

Powstawanie serwisu www:

W pierwszym etapie proponujemy zmianę długotrwałego procesu projektowania szaty graficznej strony internetowej na wdrożenie szablonu do strony www. Intuigo.pl to baza przeszło 25.000 projektów w tym szablony do stron www. Nowe systemy zarządzania treścią jak Joomla, WordPress czy Drupal całkowicie obiektowo traktują templatkę, jest ona całkiem oddzielona od informacji i możliwa do zmiany praktycznie w kilku kliknięciach za pomocą panelu administratora. Estetyka serwisu www i pierwsze wrażenie zrobione na nowym kliencie jest bezcenne. Jakość proponowanych przez naszą firmę szablonów stron jest na bardzo wysokim poziomie, ponadto możliwości personalizacji wybranych templatek z intuigo.pl są praktycznie nieograniczone.

Pozycjonowanie:

Optymalizacja dla wyszukiwarek towarzyszy nam w praktyce na każdym etapie budowania strony i opracowywania treści artykułów. Do szybkiego prototypownia proponujemy narzędzia PPC jak google adwords czy facebook ads które oprócz oczywistych efektów promocyjnych posiadają bardzo rozbudowane funkcje statystycznie pozwalające na precyzyjne określenie optymalnych słów kluczowych do pozycjonowania organicznego.
Terminy stworzenia skutecznych stron internetowych WWW opartych na szybkim prototypowniu wynoszą mniej więcej 10 dni. Nie zwlekaj przejrzyj nasze gotowe strony internetowe WWW.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.