Statek Krakow

Globtroterom, mieszkańcom Krakowa oferujemy przepiękne rejsy naszym statkiem i gondolami po Wiśle. Zapraszamy na rejsy regularne, które odbywają się każdego dnia w godzinach 10.00-20.00.

Organizujemy śliczne rejsy po Wiśle statkiem Legenda i gondolą. Podczas 60-minutowego rejsu po Wiśle podziwiać można skraje wisły na trasie od stopnia wodnego Dąbie do Tyniec. Grupom zorganizowanym oferujemy zniżki i dopasowujemy godziny rejsu.

Oddajemy do Państwa komendy doświadczoną flotę kilkunastu jednostek pływających, z których każda spełnia najwyższe kanony europejskie. Fantastyczne rejsy po Wiśle Kraków odbywają się na trasach żeglugowych rzeki Wisły pomiędzy Tyńcem, a stopniem wodnym Dąbie.

Niepowtarzalne rejsy po Wiśle statkiem Legenda to idealny metoda na czynny wypoczynek dla turystów, jak również dla mieszkańców miasta Kraków. Zespół Aquafun przeprowadza rejsy po Wiśle statkiem i gondolą, całkiem inaczej zwaną tramwajem wodnym.

Nasze rejsy po Wiśle statkiem Legenda i mnogimi gondolami są idealnym sposobem na skuteczny odpoczynek dla trampów, chcących podziwiać Gród podwawelski od strony brzegów, jak i mieszkańców.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.