Poznaj swoich dzikich lokatorów.

Pasożyty są w naszym świecie wszechobecne. Ale Zdrowy organizm jest na to przygotowany. Dysponujemy całym szeregiem różnorodnych mechanizmów obronnych, dzięki którym z łatwością unieszkodliwiamy i wydalamy pasożyty atakujące nasz organizm. Kłopot mamy w sytuacji, gdy zmniejsza się odporność organizmu. Słaby organizm nie ma siły sobie odpowiednio radzić nie tylko z atakiem pasożytów ale i z usuwaniem innych toksyn. Konieczne jest oczyszczanie organizmu za pośrednictwem terapii detoksykacyjnych.

Do najpopularniejszych objawów świadczących o zakażeniu pasożytami należą: uporczywe wzdęcia, wymioty,osłabienie apetytu, swędzenie odbytu (owsiki), zmiany konsystencji stolca, rozwolnienie, spadek wagi ciała, męczące bóle brzucha, alergia, apatia, rozkojarzenie, rozdrażnienie, wypryski.

Leczenie zakażenia pasożytami bywa najczęściej długotrwałe i uciążliwe. Nie można kończyć kuracji w trakcie jej trwania, nawet wówczas, gdy wyglada na to, że wszystkie objawy zakażenia pasożytami minęły.
Gdy tak zrobisz, masz 100 % pewność, że w najbliższym okresie pasożyty powtórnie się pojawią. Każdą terapię powinno zakończyć oczyszczanie organizmu a także uzupełnienie diety o dodatkowe witaminy i minerały.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.