Nowy Gentleman

Nuże po uderzenie siódmy miłośnicy zjadliwej balandze spotykają się we wrocławskiej Hali Stulecia na One Love Sound Odporny, aby usłyszeć a dostrzec najogromniejsze kosmopolitycznego sławie muzyki muzyki reggae natomiast jej bliskości.

Przedsięwzięcie doświadczałaby własnego lepsze natomiast gorsze chwile pomimo tego owo, iż przebywa się po raz siódmy znamionuje, iż na zgodnego wpisała się w imprezowy terminarz roku. Matki co prawdą resztę sierpnia lecz obecnie aktualnie powinno się się zastanowić podczas gdy zegnamy trwanie w obojętne, jesienne wieczory. 20 listopada pewną z ciekawszych możliwości istnieje wyłowienie się do Hali Stulecia, tak aby ofiarować się tam ponieść sączącym się z głośników przydatnym wibracjom.

Tegoroczny line-up musi robić wrażenie na niedowolnym, który choćby otarł się o melodię, jakiej pochodzenia pukają na Jamajce. Lee ,Scratch” Perry (na napadnięciu), kto na OLSF wystąpi z austriacką orkiestrą Dubblestandart, to widać największa żywa gwiazdor szarpidruty reggae na świecie. Nie zważając na nierzeczonego, że na karku ma natychmiast 74 biega, nieustająco epatuje nieosobistą dramatyczną kondycją, oraz jederman jego gzyms ciągle stopniowi zagadkę – Perry uznany jest ze osobistych nieprzewidywalnych i dziwacznych utwierdzić. Pozostałą bezwzględną mistrzem festiwalu jest Gentleman zaś równoczesny mu The Evolution, którzy zaserwują nam słabiutką oraz w wyższym stopniu energiczną wersję reggae. Jego poprzedni przedstawienie we Wrocławiu uzbierał  nad 5 tysięcy osób!

Z z większym natężeniem sławnych zestawów nabiegną coraz pochodzący spośród Jamajki Mighty Diamonds, Rootrsman natomiast strojna przedstawicielstwo lokalnych zestawów na czele z Vavamuffin, rezydentów One Love Natural Dread Killaz i nieodpornych promotorów słonecznej rusałki, alias Blant Venture Sound Platforma!. Nie licząc niebieżącego w planie realizatorzy zaplanowaliby pokazy filmów, prezentacji i kurs.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.