Karcher Gdańsk

W ubiegłym roku przedsiębiorstwo rodzinne Kärcher może pochwalić się sporym wzrostem sprzedaży oraz powiększeniem udziału w europejskim rynku maszyn i środków czyszczących. Pomimo ogólnoświatowego kryzysu Karcher ponownie zwiększył liczbę zatrudnionych. Korporacja zanotowała najwyższą sprzedaż oraz najwyższe zyski w swojej blisko 80-letniej historii, a jednocześnie tradycyjnie wprowadziła na rynek nowe maszyny i zastrzegła nowe patenty.

Autoryzowany dealer Karcher – spółka ASC-PRO oferuje: myjki, maszyny czyszczące, odkurzacze przemysłowe, polerki, zamiatarki i wiele innych cenionych towarów firmy Karcher. Karchery cieszą się powszechnym szacunkiem klientów, co od lat udowadnia liczba korzystających z tych urządzeń profesjonalnych przedsiębiorstw sprzątających, jak i detalicznych użytkowników.

Mamy niezbędne umiejętności, które gromadziliśmy przez ponad 10 pracy. Doświadczony i przygotowany merytorycznie personel naszej firmy, służy klientom pomocą w całym obszarze naszej działalności. Nasz serwis świadczy ponadto naprawy pogwarancyjne. Operujemy przede wszystkim na obszarze takich miast jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.