Joomla szablony

CMS Joomla,

Joomla to uniwersalny system zarządzania CMS stał się współcześnie najbardziej popularnym systemem w tej kategorii na świecie. Joomla jest rozprowadzany na zasadach wolnego oprogramowania na licencji GPL. Platforma Joomla napisana jest z języku PHP i korzysta z bazy danych Mysql, przy tym jest wielojęzyczna i w całości kodowana w systemie UTF-8. Joomla jest w pełni skalowalna i nadaje się do zastosowań od nieznacznych stron domowych po wyspecjalizowane serwisy korporacyjne.

 

Rozszerzenia Joomla,

Siła Joomla tkwi w ilości kompatybilnych dodatków. Dzisiaj w repozytorium Joomla extensions znajduję się ponad 8 tysięcy rozszerzeń , płatnych i bezpłatnych. Szablony do stron www Joomla to zintegrowane gotowe szablony graficzne stron internetowych dedykowane pod CMS Joomla.

 

Szablony Joomla

Gotowe projekty graficzne Joomla posiadają zdefiniowane obszary prezentacji treści, dzięki którym wyświetlanie publikacji i modułów jest starannie takie jak przewidziane w projekcie szablonu do strony www. Szablony www Joomla są dostępne w plikach źródłowych stąd użytkownicy takich szablonów stron internetowych posiadają pełną kontrolę nad końcowym designem strony. Baza szablonów do stron www joomla z intuigo.pl prezentuje w Internecie ponad 650 wysokiej klasy szablonów do stron www. Sprawdź galerię pomysłów na własną stronę internetową!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.