Deklaracja PIT-37

Przekazanie PITa możliwe jest przez sieć Internet.

W bieżącym roku, w odróżnieniu od lat przeszłych, by przesłać PIT przez Internet nie jest wymagany drogi kwalifikowany podpis elektroniczny.

Tak więc w tym roku PIT poprzez Internet może wysłać każdy podatnik, bez spełnienia specjalnych warunków i ponoszenia znacznych kosztów.

Wydany na naszej stronie program do rozliczeń PITy 2011 zaopatrzony jest w moduł do wysyłania e-Deklaracji. Przy pomocy naszego programu masz możliwość posłać dokument do Urzędu Skarbowego i dostaniesz numer referencyjny przesłanego dokumentu, jak również w całości automatycznie otrzymasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.

Używając nasze oprogramowanie masz możliwość wysłać do Urzędu Fiskalnego e-Deklaracje PIT 28, PIT 37, PIT 36L, PIT 36, PIT 39, PIT 38. Każda deklaracja może być nadana z apendyksami.

Co jest potrzebne by przekazać PIT poprzez globalną Sieć?

Jedynym wymogiem by przekazać deklaracje PIT poprzez Sieć, oczywiście poza dobrym programem, to kwota przychodu z uprzedniego roku podatkowego – służy ona do autoryzacji podatników deklarację.

W jaki sposób posłać deklarację roczną PIT poprzez Internet stosując program PITy 2011?

Używając program PIT 2011, sporządzamy PIT – podajemy niezbędne dane osobowe, kwoty przychodów, kosztów ich uzyskania, wartości zaliczek na podatek dochodowy, sumy odpisywanych składek na ZUS, następnie dodajemy właściwe załączniki i również je przygotowujemy. W następnej kolejności, gdy formularz jest już gotowy, naciskamy przycisk “e-Deklaracje” na pasku narzędzi okna formularza, następnie w oknie, które się pojawi podajemy wartość przychodu za poprzedni rok fiskalny i klikamy przycisk “Wyślij”. Po kilkunastu sekundach PIT będzie przekazany do Urzędu Skarbowego i będzie można wydrukować Urzędowe Poświadczenie Odbioru formularza.

Ściągnij aplikację PIT 2011 całkowicie bez opłat z naszej witryny.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.