Blaszaki – konstrukcje stalowe

Jesteśmy firmą z branży budowlano-handlowej oferującą swoim klientom szeroką gamę garaży z blachy – blaszaków. Na swoim koncie mamy wiele tysięcy pomyślnie ukończonych zamówień i realizacji, ogromna ilość usatysfakcjonowanych klientów to nasza chluba. Prowadzimy dystrybucję produktów w całej Polsce, a oprócz tego za granicą. Dostawa zamówionego towaru, a dodatkowo montaż jest bezpłatna. Zależy nam na zadowoleniu klienta dlatego proponujemy towar i usługi najlepszej klasy.

Decydując się na firmę Didex Stal wybierasz profesjonalizm, a dodatkowo jakość. Gwarantujemy najniższe ceny w kraju. Zamówienia na np. garaże blaszane można wykonać telefonicznie, a dodatkowo za pośrednictwem konfiguratora dostępnego na naszej stronie www.

Dzięki specjalnemu kalkulatorowi garaży, którego znajdziecie Państwo w dziale Zamów garaż on-line możecie Państwo wybrać taki garaż, jaki Państwo chcecie. Do dyspozycji są możliwości podania wymiarów w formie szerokości i długości, wysokości wjazdu, liczby okien oraz ich typu. Oprócz tego możecie Państwo wybrać typ bramy jaki znajdzie się w garażu, typ dachu, a ponadto kolor blachy z dostępnej palety kolorystycznej RAL. Cena zamówienia jest uaktualniana na bieżąco podczas wybierania parametrów, dzięki temu wiadomo ile dany garaż kosztuje.

O Państwa bezpieczeństwo dbamy w sposób szczególny, dlatego także całość płatna jest wtedy, gdy dostarczymy garaż na miejsce. Nie żądamy żadnych zaliczek ani opłat wstępnych. Macie Państwo pewność, że podczas odbioru zapłacicie dokładnie taką sumę, jaka była ustalona podczas rozmowy z konsultantem – bez żadnych ukrytych opłat ani kosztów.

Nasza profesjonalna obsługa pomoże i odpowie w ramach pytań i wątpliwości. Wszystkie pytania prosimy zadawać telefonicznie, e-mailowo albo za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Odpowiemy na Państwa pytania tak szybko, jak to tylko możliwe. Serdecznie namawiamy do skorzystania z naszych usług. Wykonane realizacje możecie Państwo ujrzeć w dziale Galeria. Prócz garaży blaszanych znajdują się tam też hale, kioski i inne konstrukcje stalowe.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.