Aktualizacja stron www

Kreacja,  optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych WWW

Najistotniejszym elementem tworzenia stron www jest koncepcja strony. Etap ten obejmuje analizę przedmiotu działalności korporacji – jego propozycję, teraźniejszych nabywców oraz stosowana reklama. Zadaniem tego etapu jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej , a ponadto formy projektowanej witryny.

Przygotowanie projektu graficznego strony głównej oraz kolejnych podstron portalu internetowego WWW. Po zakończeniu tych prac demonstrowane są do akceptacji pliki graficzne, które wnikliwie obrazują przyszły wygląd serwisu , a ponadto schemat jego logicznej budowy wraz z projektem systemu nawigacji.

Przygotowywany projekt stron jest optymalizowany pod kątem skutecznego przekazu informacji oraz promocji identyfikacji korporacji (logo, kolorystyka, bardzo istotne produkty).

Po zaakceptowaniu szablonu do strony internetowej zaczyna się kodowanie stron internetowych. Polega ono na przystosowaniu i optymalizacji grafiki do potrzeb , a dodatkowo wymagań publikacji w globalnej sieci. Przygotowywany kod jest tworzony tak, aby zapewnił poprawne wyświetlanie stron w różnych przeglądarkach , a ponadto optymalizowany tak, ażeby użytkownicy wolniejszych łącz mogli bez przeszkód zaznajomić się z całą tekstem witryny. Innowacyjny serwis musi wyróniać się z wielu podobnych, dlatego również produkowane serwisy www wzbogacić można o szczegóły animowane wykonane w technice Flash.

Techniki pozycjonowania

W pozycjonowaniu ważna jest liczab stron, z których przychodzą odnośniki do strony, niemniej jednak ważniejsza jest jakość strony linkującej. Z naszego doświadczenia wynika, że lepiej mieć wiele linków z pięciu różnorakich serwisów (5 różnorakich domen) o różnorakich IP niż 100 000 linków z jednego serwisu (liczne umieszczanie linków na stronach, gdzie jedynym elementem są dziesiątki linków do różnorakich stron jest kompletnie bez sensu). Na skutek tego na dzień obecny w biznesie SEO przeważa pomysł tworzenia tzw. “presell page” (strony z unikalną  tekstem związaną tematycznie z promowaną stroną, na której najduje się wyłącznie jeden alba co najwyzej kilka linków.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.