Tłumaczenia

Internetowe Biuro Tłumaczeń Eurolexico świadczy profesjonalne usługi językowe na terenie całego kraju i za granicą. Stanowiąc dobrze zorganizowany zespół lingwistów, tłumaczy, redaktorów i specjalistów z różnych dziedzin oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia we wszystkich kombinacjach językowych. Zajmujemy się obsługą językową firm i instytucji. Tłumaczenie to nasza misja!

Ponadto oferujemy tłumaczenie specjalistyczne, tłumaczenie techniczne, tłumaczenie stron internetowych, oprogramowania. Nasze tłumaczenia wykonujemy w krótkich terminach z gwarancją najwyższej jakości.

 

Nasz cel to dostarczenie Klientowi najwyższej jakości tłumaczenia. Każde tłumaczenie maila, tłumaczenie instrukcji czy tłumaczenie ofert zostaje poddane językowej i merytorycznej weryfikacji. Bazując na zdobytym doświadczeniu potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Każdy nasz tłumacz jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Istotnym czynnikiem naszej działalności w zakresie tłumaczenia jest odpowiedni dobór współpracowników. Każdy nasz tłumacz, zarówno tłumacz angielski jak i tłumacz niemiecki przed podjęciem z nami współpracy przechodzi językową weryfikację, wykonując próbne tłumaczenie i określenie zakresu specjalizacji. Naszym atutem jest sprawdzona baza tłumaczy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.