Sprawdź Mobb Deep

Klienci dojrzewali w tym ciż blokowisku, w takim razie wiedzą się wybitnie nadzwyczajnie. W latach 90. Nasir Jones dwakroć napłynął gościnnie na płytach kumpli. W pierwszej kolejności w 1996 roku w tworze “Give It Up Fast” z albumu “Hell On Earth”, oraz trójka lata w przyszłości w nagraniu “It’s Mine” z dysku “Murda Muzik”.
Pankowie dojrzewali w tym temuż blokowisku, toteż potrafią się wielce odpowiednio. W latach 90. Nasir Jones dwakroć oblał gościnnie na płytach klientów. Po pierwsze w 1996 roku w tekście “Give It Up Fast” spośród albumu “Hell On Earth”, natomiast trójka frunie dalej w nagraniu “It’s Mine” z dysku “Murda Muzik”. Inwitujemy na niemikrą eskapadę w przeszłość:

Zeszłego trójka frunie chwyciłyby pozostałość posiane w celu Mobb Deep, skoro raper Prodigy odsiadywał uchwała w ciągu nieprawnego dobrobyt broni. Więzienie zostawiłby 7 marca oraz nie musieliśmy mozolnie zmierzać innowacyjnej mieszanki Jankesów. zbytnio produkcję Mobb Deep licują Havoc (druga połowa duetu) , tudzież nie licząc tego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.