Spoty Bochnia – Pictogram Films

Studio filmowe Bochnia Pictogram Films oferuje Państwu usługi  spotu reklamowego. Funkcjonujemy przede wszystkim na obszarze Małopolski: Bochni, Krakowa, Brzeska, Tarnowa oraz dodatkowo całej Polski. Przygotowujemy filmy reklamowe Bochnia, a ponadto inne realizacje filmowe takie jak reklamy czy teledyski.

Pracujemy tylko na światowej jakości sprzęcie przeznaczonej do fachowego kręcenia filmów w doskonałej jakości nie jedynie wizualnej, ale także dźwiękowej. Stosujemy zaawansowane systemy dynamicznej stabilizacji obrazu takie jak STEADICAM(R) i FLYCAM , statywy olejowe jak również ramię kamerowe (kran).

Kadra realizująca wszelkie produkcje to filmowcy bardzo kreatywni i posiadający całe mnóstwo energii. Nigdy nie powtarzamy raz wymyślonych koncepcji, możecie mieć Państwo zapewnienie, iż zawsze wasz projekt będzie nowoczesny i inny od reszty realizacji.

Tworzymy również ciekawe podkłady muzyczne z prawami do użycia w prywatnych produkcjach wraz z unikalnymi efektami 2D i 3D zaprojektowanymi specjalnie na potrzeby filmu przez naszych specjalistów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.