Krem witaminowy B12

Dobry efekt terapeutyczny maści zawierającej witaminę B12 u chorych na łuszczycę pospolitą oraz chorych na atopowe zapalenie skóry. Badana maść z witaminą B12 Mavena B12 jest dobrym preparatem do uzupełniającego leczenia zewnętrznego chorych z łuszczycą pospolitą i chorych na atopowe zapalenie skóry. Maść z witaminą B12 przynosi dobre efekty terapeutyczne, jest preparatem dobrze tolerowanym przez pacjentów i praktycznie nie powoduje powstawania działań ubocznych.

Wyrób można także stosować jako leczenie podstawowe w lekkich postaciach łuszczycy pospolitej oraz atopowego zapalenia skóry.
Łuszczyca jest przewlekłą chorobą skóry, należącą do najczęstszych schorzeń dermatologicznych. Życie z chorobami skóry może być trudne i wpływa na naszą codzienność w różnorodny sposób. Jednak tym problemom można skutecznie zaradzić poprzez zrozumienie istoty choroby i jej przebiegu, jak również możliwości leczenia i zmiany stylu życia – natomiast nie należy ich lekceważyć.

Psoriasis i egzema to chroniczne choroby skóry na które cierpi około 5% ludzkości. Stosowany podczas testu krem na łuszczycę Calcipotriol dawał dość szybkie, lecz krótkotrwałe efekty. Badania długoterminowe maści Maść Mavena B12 ?, trwające dwanaście tygodni, nie wykazały żadnych różnic w działaniu przez pierwszy okres badań. Wyrób na łuszczycę z witaminą B12

1 gram maści zawiera 0,7 mg Cyanocobalaminu (Witamina B12).Inne składniki: Persea Gratissima Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Aqua Purificata, Potassium Sorbate, Citric Acid. Wyrób medyczny klasy IIa (zgodnie z dyrektywą 93/42EWG dot. Wyrobów medycznych, załącznik IX, reguła 4) Maść Mavena B12 na łuszczycę . Zmieniliśmy dotychczasową nazwę maści Regividerm. Od zaraz nasza oryginalna różowa maść nosi nazwę Maść Mavena ? B12

Witamina B12 jest naturalną, rozpuszczalną w wodzie witaminą, nie wykazujacą żadnych reakcji toksycznych. Jest to niezmiernie ważne przy leczeniu chronicznych zapaleń skóry. Do użytku zewnętrznego przy łuszczycy (psoriasis) i atopowego zapalenia skóry (dermatitis atopica). Zależnie od potrzeb, cienką warstwę maści nanieść na chorobowo zmienione miejsca i lekko wmasować. Stosować raz lub kilka razy dziennie, lub w/g wskazań lekarza.

Comments are closed.