Imprezy Kraków

Globtroterom, mieszkańcom Krakowa oferujemy przepiękne rejsy naszym statkiem i gondolami po Wiśle. Zapraszamy na rejsy regularne, jakie odbywają się każdego dnia w godzinach 10.00-20.00.

Organizujemy śliczne rejsy po Wiśle statkiem Legenda i gondolą. W trakcie 60-minutowego rejsu po Wiśle podziwiać można skraje wisły na trasie od stopnia wodnego Dąbie do Tyniec. Grupom zorganizowanym oferujemy zniżki i dopasowujemy pory rejsu.

Oddajemy do Państwa komendy doświadczoną flotę kilkunastu jednostek pływających, z których każda spełnia najwyższe standardy europejskie. Cudowne rejsy po Wiśle Kraków odbywają się na trasach żeglugowych rzeki Wisły pomiędzy Tyńcem, a stopniem wodnym Dąbie.

Niepowtarzalne rejsy po Wiśle statkiem Legenda to idealny metoda na skuteczny wypoczynek dla globtroterów, jak również dla mieszkańców miasta Kraków. Zespół Aquafun przeprowadza rejsy po Wiśle statkiem i gondolą, zupełnie inaczej zwaną tramwajem wodnym.

Nasze rejsy po Wiśle statkiem Legenda i mnogimi gondolami są doskonałym sposobem na dynamiczny wypoczynek dla trampów, chcących podziwiać Gród podwawelski od okolicy brzegów, jak i mieszkańców.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.