Gogle narciarskie z kamerą i kamery ekstremalne

Lubicie oglądać filmy przedstawiające różnorodne konkurencje sportowe z pozycji zawodnika? Kręcone kamerą umieszczoną na przykład na kasku skoczka narciarskiego, na rowerze czy bolidzie Formuły 1? Kamery sportowe Liquid Image były zaprojektowane właśnie w celu filmowania ruchu, sportu i ekstremalnych wyczynów.

Polecamy także maski nurkowe z wbudowanym aparatem fotograficznym i kamerą. Te kamery podwodne pozwalają na maksymalna głębokość nurkowania do 40 metrów. Jeżeli już nurkowanie odbywa się w wodach w kolorze niebiesko-zielonym, lub zielonym z dużą zawartością glonów, na obiektyw można założyć odpowiednie filtry w celu zapewnienia lepszej palety barw. Do maski można również zamontować oświetlenie boczne.

Kamery podwodne wykorzystywane są głównie do celów edukacyjnych, badawczych i rekreacyjnych oraz w wędkarstwie sportowym i fachowych produkcjach filmowych. Oferujemy aparaty podwodne i maski z wbudowanym aparatem fotograficznym i kamerą przeznaczona do snoorklingu, oraz płytkiego nurkowania.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.