Faclifiting Alfy Romeo 159

Model Alfa Romeo 159 jest już na rynku od 5 lat, a jego następca ma pojawić się dopiero w r 2012. Do tego czasu warto zapewnić ciągłość sprzedaży i tak nienajlepiej sprzedającego się samochodu. W roku ubiegłym odświeżono paletę silników, ale teraz czas na odświeżenie wyposażenia oraz jakości wykonania. MY2011 pojawi się już w czerwcu we Italii.

Po pierwsze postawiono na podniesienie jakości materiałów oraz wytwarzania wnętrza auta. Celem zostało stworzenia auta eleganckiego ale o sportowym charakterze, które godnie będzie nawiązywało do nowej filozofii – Made in Italy. Między innymi wersja Distinctive otrzyma nową tapicerkę siedzeń, będącą połączeniem skóry i tkaniny, dostępną w kolorze czarnym lub beżowym. Do wykończenia konsoli środkowej użyto chromu oraz aluminium w odcieniach czerni.

Głównym elementem Alfa Romeo 159 MY2011 są jednak pakiety wyposażenia. Nadal mamy dwa podstawowe i dobrze znane – Progression i Distinctive, które może rozszerzyć o pakiety dodatkowe – Comfort, Sport, Comfort Plus i Ti. Dzięki temu klient może stworzyć auto jakie będzie najbardziej odpowiadało jego oczekiwaniom.

Pakiet Comfort dostępny jest wraz z wersją Progression oraz obejmuje system Blue&Me, sterowanie radia w kierownicy, tempomat, elektrycznie wytwarzane lusterka zewnętrzne, elektrycznie regulowane siedzenia przednie i światła przeciwmgielne. Cena to 1000 Euro.

Pakiet Sport również możemy zamówić z wersją Progression, a dostaniemy w nim 17″ calowe felgi, listwy progowe, aluminiowe nakładki na pedały oraz progi, zegary z białym podświetleniem oraz kierownicę oraz gałkę zmiany biegów obszyte skórą. Pakiet kosztować będzie 1200 Euro.

Pakiety te można dokupić osobno lub połączone razem.

Dla wersji Distinctive przewidziano pakiety Alfa Romeo 159 Comfort Plus w cenie 1700 Euro i Ti dostępny za 2400 Euro.

Pierwszy z nich obejmuje nawigację z mapami Europy, system Blue&Me, elektrycznie wytwarzane lusterka zewnętrzne, czujniki deszczu i lusterko wsteczne automatycznie przyciemniane.

Pakiet Alfa Romeo 159 Ti – Turismo Internazionale – dobitnie podkreśla sportowy charakter Alfy Romeo. Siedzenia wykonano z połączenia Alcantary oraz skóry w kolorze czarnym z tradycyjnymi czerwonymi szwami. Otrzymamy również aluminiowe sportowe pedały, aluminiowe progi z logo Ti, sportową kierownicę ze sterowaniem radiem, kierownicę i gałkę zmiany biegów obszyte perforowaną skórą z czerwonymi szwami, system Blue&Me, obniżone strice-sportowe zawieszenie, 19″ felgi aluminiowe ” Turbiny”, czerwone zaciski hamulców i listwy progowe. Dodatkowo na zamówienie można zamówić elementy kierownicy oraz konsoli środkowej wykonane z włókna węglowego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.