Buty narciarskie RJ BLACK-WHITE(240)10/11 Tecnica

Zapraszamy wszystkich kontrahentów poszukujących sprawdzonego sprzętu narciarskiego, oferujemy wszystko wokół marek narciarskich firm: narty Völkl, Rossignol, Atomic, Elan, Head, Tecnica, Dalbello, Marker, Look, Uvex, Carrera, Holmenkol, ponad to oferujemy profesjonalną linię serwisową Reichmann i KT do renowacji nart.

Firma Rowmix powstała w latach 90-tych, narodzona z zamiłowania i zwiększającej się potrzeby niekonwencjonalnego podejścia do wymagających klientów. Dobieramy naszym kontrahentom rowery, narty, sprzęt narciarski i akcesoria do ich własnych założeń, a przez następne 12 miesięcy za darmo dbamy o ich nienaganny stan techniczny. Po upływie tych miesięcy za nieznaczna odpłatnością zajmujemy się w następnym ciągu stanem technicznym zakupionego u nas sprzętu sportowego.

Teraz oferujemy w naszych placówkach narty a oprócz tego wybór sprzętu narciarskiego w cenach od mniej więcej trzystu do kilkunastu tysięcy PLN, a z folderów na zamówienie właściwie każdy oferowany tam model nart. Posiadamy bogata propozycję nart i pozostałego sprzętu narciarskiego do uprawiania sportów zimowych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.