Znalazłam dobrego podwykonawcę.

organizacja eventów to wbrew pozorom nie jest taka prosta sprawa. Ostatnio zarządzający dużą firmą człowiek poprosił mnie o zorganizowanie imprezy dla jego pracowników. Cena dla niego nie grała roli, aby tylko imprezowicze byli zadowoleni i długo wspominali taki wyjazd. Propozycji padło pare, ale głównie ogólniki tj. tańce, śpiewy zabawa do białego rana, dobrze zaopatrzony bufet, może jakieś stroje dla urozmaicenia.

Organizacja imprez firmowych, a w szczególności dla tak dużej spółki to genialna przygoda, niemniej jednak tym razem musiałam skorzystać z pomocy agencji reklamowej, która śpiesznie i sprawnie znalazła mi wspaniałego podwykonawcę, którego pasją jest właśnie Organizacja eventów. Okoliczności współpracy zostały jasno określone, zorganizowanie niepowtarzalnego wieczoru towarzyskiego dla większej ilości ludzi z masą atrakcji, jakimiś konkursami, może przebieraniem się. Wpadli na genialny pomysł zrobienia wieczorku w rodzaju hawajskim. Uczestnicy przebierali się na wejściu w kolorowe ubrania, niektórzy wybierali nawet bardzo skąpe, zmagali się w konkursie karaoke i tańca hawajskiego, które cieszyły się niesamowitym powodzeniem, a do tego wszystkiego wystrój Sali, wizualizacje i atmosfera dawały nieodparte uczucie przebywania na gorącej plaży z błękitnym morzem obok.

Wszystko wypadło wspaniale. Zleceniodawca był zaskoczony w miarę niskimi kosztami i zachwytem pracowników, naprawdę długo wspominali ten wieczór i nie mogli doczekać się powtórki. Podziękowaniom nie było końca.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.