Zawsze popularna, zawsze na topie – fotografia

Ilustracje są niesamowite. Poprzez fotografie, możemy zachować historii – nasze dziecko jest pierwszym krokiem, rozkładających się krajobraz, lub rzadkich i zagrożonych zwierząt. Używamy obrazy przypomnieć pierwsze kroki na Księżycu, inauguracji nowego prezydenta, zniesienie flagę na odległym wzgórzu w czasie wojny. Matki mozolnie zdobią duże albumy tylko chronić ich cenne wspomnienia. Ilustracje przywołują istotę miejscach nie byliśmy, to być może nie wróci do, i przenigdy nie zapomnę.

Ze zdjęciem, mogę zabrać kogoś ze swojego miejsca na świecie do kopalni. Mogą stanąć ze mną w środku sosnowego lasu lub spaceru przyciszonym ciszy przez światło piżmowy z bagna. W odwrotnej, poprzez fotografię innych przeszedłem na gorąco, desery, piaszczystej, stałem na ogromnych gór, i pchnął mój metodę poprzez ekscytujący lasów deszczowych. Fotografie wprowadziły mnie do rodzin, matek i ojców przenigdy nie spotkałem, i opowiedział o życiu przeplata się w każdej chwili. W skrócie, fotografię są najistotniejsze.

Fotografie “stać się” przez decyzje co i fotografie wielkich się poprzez podejmowanie trafnych decyzji. Prawo wyboru są bezpośrednim wynikiem wiedzy fotografa. Wielkie obrazy nie są jednakże ściśle efektem posiadania wyszukanego sprzętu. Prawie każdy, kto korzysta najbardziej z dowolnej kamery może posiadać niesamowite obrazki.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.