Kosmetyki samochodowe szampon czy piana

Dla nielicznych użytkowników myjących często spore powierzchnie. Myjki skutecznie usuwają trudne zabrudzenia a ich duża wydajność sporo skraca czas pracy. Innowacyjne urządzenie wysokociśnieniowe pozwala na mycie również w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej. Dzięki wysokiej jakości piana aktywna można umyć bardzo dużo ciekawych rzeczy. Pamietajmy o tym , że samochód można myć tylko w miejscach do tego przeznaczonych.

Zobaczyć  można, że w stosunku do ubiegłych lat poziom serwisu wzrósł . Klienci, którzy zgłaszają się do serwisu, otrzymują dużo ciekawych rad, jak i zamawianą naprawę w każdym jej temacie. Czyszczenie parą i odkurzanie przy pomocy jednego urządzenia odkurzacza piorącego puzzi. Mycie samochodu wbrew pozorom nie jest takie proste Plusem mycia bezdotykowego jest to, że na powierzchnie czyszczoną nie działamy mechanicznie i przez to nie niszczymy tej powierzchni.

Na zewnątrz można zastosować piana aktywna do czyszczenia samochodów i inne nasze kosmetyki samochodowe do sprzątana na zewnątrz i wewnątrz . W ofercie naszej firmy jest oryginalne wyposażenie – perfekcyjne dodatki dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do korzystania z orginalnego wyposażenia Karcher . Mamy w swojej ofercie odśnieżarki Karcher są to urządzenia szybkie, wygodne i ekonomiczne maszyny .

W myjniach samochodowych najczęściej używane są maszyny wysokociśnieniowe zimnowodne lub z podgrzewaniem płynu.Przy sprzedaży tych urządzeń klient dostaje produkt dobrą i z gwarancją .Są to myjki po pełnym serwisie i regeneracji mające wszystko nowe. Proponujemy także kosmetyki samochodowe
W ofercie firmy Karcher znajdują się ciśnieniowe maszyny myjące|czyszczące jak również środki chemiczne.

Comments are closed.