IP Changer Download

Ponad 12 lat temu , kilku studentów informatyki z Niemiec w celu zdania egzaminu stworzyli grę internetową. Na początku gra była bardzo nie dopracowana, aktualizowali ją w wielu wypadkach aby przybrała odpowiednią formę. Po pewnym czasie postanowili zarabiać na grze, na osobistej ciężkiej pracy którą w nią włożyli. Nazwali ją Tibia – jedna z najpopularniejszych gier internetowych , w której można grać online z ludźmi z całego świata. Poniżej zamieszczam więcej informacji na temat IP Changer Download , a oprócz tego co to tak de facto jest.

Gracze grali godzinami a nawet dniami. Jednak bardzo prędko im się to nudziło. Powstał wtedy program  IP Changer Download. Jest to program/skrypt dzięki któremu możemy się łączyć poprzez kontrahent Tibia z innymi prywatnymi serwerami.
Na własnych serwerach administrator ma możliwość ustawiać wszystko jak chcę, począwszy od ilości potworów do wypadającego z nich złota. Może on wszystko w grze. Głównie z tego powodu IP Changer Download zyskał bardzo prędko na popularności.

Od niedawna funkcjonuje nowy serwis który umożliwia download IP Changer Download oraz zapewnia wsparcie przez rozpiskę dotyczącą instalacji jak i konfiguracji kodu. Posiadamy w planach wypromować serwis do czołówek polskich jak i zagranicznych wyszukiwarek!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.