Breloki reklamowe

Oferujemy wszechstronną gamę naklejek reklamowych, począwszy od łatwych etykiet, przez nalepki laminowane, naklejki z folii samoprzylepnej aż po naklejki magnetyczne i wypukłe.

 

Naklejki wypukłe mogą mieć dowolny kształt i kolorystykę. Podkład stanowi zadrukowana folia samoprzylepna, pokryta następnie elastycznym tworzywem (żywicą poliuretanową). Gotowa naklejka jest elastyczna, posiada grubość do ok. 2 mm, oraz dodatkowo piękny lustrzany połysk.

Naklejki wypukłe 3D to rozbudowane oznakowanie wyrobów i towarów Twoim logo i danymi teleadresowymi. Naklejki 3D bardzo podnoszą też prestiż korporacji w oczach Kontrahenta oraz świadczą pozytywnie o walorach oznakowanego wyrobu.

Kreujemy naklejki techniką sitodruku, offset UV, a dodatkowo pełnokolorowe naklejki w niskich nakładach na maszynach cyfrowych. Wykorzystanie techniki UV zapewnia dużą odporność naklejek na ścieranie i warunki atmosferyczne.

 

Nasza firma powstała w ostatnich latach, zrodzona z pasji i narastającej potrzeby wyjątkowego podejścia do wymagających klientów. Produkujemy i projektujemy naklejki 3d, nalepki 3d, breloki oraz pinsy, które są doskonałą i sprawdzoną formą reklamy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.