Przewozy do Holandii – Busy Holandia.

Często zadajemy sobie pytanie czy samochód , którym będziemy się poruszać jest odpowiednio wyposażony i czy nasza podróż będzie wygodna . Z nami nie musisz się zamartwiać o tego typu szczegóły, ponieważ nasze auta wyposażone są bogato w pełen pakiet elektryczny, klimatyzację, wygodne fotele oraz wiele innych udogodnień nie odczujemy pokonanych przez nas kilometrów. Wszystko to sprawia, iż podróż z nami to świetny i trafny wybór ponieważ oferujemy przewozy do Holandii.

Wielu ludzi liczy się z tym komu powierza własne zdrowie i życie swojej rodziny, natomiast my wiemy jak ważne i odpowiedzialny jest przewóz osób i paczek. Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając stan techniczny naszych pojazdów , ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo dużo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: bus do Holandii czy z Niemiec.

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozami na terenie całej europy zachodniej tanie przewozy, posiadamy stabilną pozycję i renome na rynku transportu osób i paczek. jaśki powietrzne, radio oraz playery DVD. Pragniemy aby każda przejazd z nami była przyjemna, szybka i bezpieczna dlatego nasze pojazdy prowadzą tylko doświadczeni kierowcy z odpowiednimi uprawnieniami oraz badaniami.

Cieszymy się, że możemy wam zaoferować nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych PrzewozyPasażerskich. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę doświadczonych kierowców na trasie przewozy Holandia Dysponujemy nowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Gwarantujemy duży komfort podróżowania.
Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

Firma posiada wszystkie potrzebne do realizacji transportów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają aktualne badania lekarskie.

Comments are closed.