Gdzie na urlop

Wakacje w Egipcie są niezmiernie popularne w gronie polaków niemniej jednak i nie tylko decydując się na się w ów rejon musimy pamiętać o paru przydatnych poradach, które warto posiadać wiedzę żeby nasze odpoczynek zostały niezapomniane przez wszystkie dni naszego życia. Przyczyną popularności Egiptu w charakterze kierunku wakacji bywa na pewno interesująca danina.  Walutą obowiązującą w Egipcie bywa Funt Egipski środek pieniężny Euro także jest wszędzie akceptowana ale dużo lepiej zamienić euro na funty egipskie. Powinno się mieć wiele dolarów w niskich nominałach dla np pokojówki , mężczyźni i kobiety noszącej nasz ekwipunek. Stanowić w Egipcie a nie zrobić sobie fotek ? na każdym kroku powinno się posiadać licencja na generowanie fotografii, jeżeli będziemy chcieli fotografować się z Beduinami to będą odkąd nas wołali kasę.  Jeżeli już chcemy pozwiedzać jakieś ciekawe miejsca poprośmy rezydenta o propozycję.

Kiedy Wam nie ulega wątpliwości w Egipcie powinno się się targować przed przyjazdem grupy turystów ceny są trwale windowane w górę ale wolno stargować na 50% mniej. Co ekscytujące w każdym sklepie się dogadamy bądĽ to w języku angielskim azaliż polskim, sklepikarze nuże znają podstawowe zwroty po polsku. 

Niemiłym wspomnieniem z Egiptu może być Vendetta Faraona bywa to bakteryjne intoksykacja przewodu pokarmowego.  Schorzenie ma możliwość ukazywać się wysoką gorączką wymiotami , a oprócz tego biegunką. Najlepszym sposobem jest kroplówka, która postawi nas na nogi w jedynka dzień. Nie pijcie wódki a coli , a oprócz tego surowych owoców.  Egipt jest ciekawym krajem na wakacje jest dozwolone uchwycić sens inną kulturę oraz fascynujące miejsca, które widzieliśmy tylko w telewizji.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.