Dobra książka

Książka działa jak wehikuł, cofając nas w czasy NKWD Rosji spod znaku czerwonej gwiazdy, w czasy niełatwe dla osób przeciętnych , mających własne zdanie lub będących przeszkodą w rozwoju nowoczesnego systemu o którym mówi tania książka. Ci, którzy próbowali się wybić ponad przeciętność, żyli w dostatku lub w inny podobny sposób narazili się państwu , mogli być pewni, że prędzej czy później pojadą za kraty.

ciekawa książka, to wciągający tomik, łatwy w czytaniu i napisany fontem , która nie męczy oczu. Wiele niepozornych ciekawostek daje doskonały pejzaż tamtego świata. Widoczna jest spora praca autora nad tym, aby perfekcyjnie dopracować każdą drobnostkę .

Jaka jest należąca do najbardziej ekscytujących lektur należących do tego gatunku ? Może coś z historycznych powieści gdzie bohater jest to kolejny członek rodziny królewskiej . Zastanów się Sam która z Tomików wciągnęła Cie tak mocno? Może będzie to ta dobra książka?

Tak naprawdę nie dużo książek udało się na dłuższą pozycje jedynie w przypadku znanych książek to wyszło . Czy jednak zachwyt nad dobrą książką wynika z rzeczywistej wartości tej książki, czy raczej z ciekawszej dotąd klimatu prasowej wokół niej?

Jak głosi podtytuł , książka to w olbrzymiej części wspomnienia. Mówiącym jest Mirek Wolański z Polesia, człowiek łatwo poznający nowe kontakty, mający córkę Zosię . Uwiecznia on głównie jazdę przez Rosję pociągiem i pobyty w łagrach. Pomimo tego, że jest więźniem , na każdym kroku pokazuje jak można ułatwić sobie życie w obozie. Po wielu latach odbywania kary pojawia się w jego życiu także kobieta, dzięki której nie tylko wychodzi z obozu, ale również staje na rozdrożu. Jaką drogę wybrał? Ja już wiem. Sprawdź sam na stronie książka dla kobiet

Tragedia opiera się z dialogu , prowadzonym przez głównego aktora. Wtedy to zapoznaje resztę bohaterów ze swoim cierpieniem . Podobnie jak Koryfeusz dał pierwszeństwo następnemu aktorowi, którego wprowadził Tespis, jeden z pierwszych znany autor dramatyczny będący VI w. p.n.e. z którego spuścizny używają po dzisiejszy dzień i pewnie jeszcze przez wiele, wiele lat

Comments are closed.